lee5747 lee5747 komentáře u knih

Dobré ráno, Harri Dobré ráno, Harri Stephen Kelman

Nějak nevím, jestli se mi knížka líbila nebo ne, nedokážu si na ni udělat názor. Ale konec mě překvapil.

20.04.2018 3 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Po předchozí knize od autorky jsem měla velké očekávání a autorka ho splnila. Knížka se čte v rychlém tempu, zajímavý děj i nápad. Je to taková příjemná jednohubka :)

01.04.2018 5 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Kniha měla volnější začátek, ale pak se hezky rozjede. Přišlo několik zajímavých zvratů, což příběh hezky oživovalo a udržovalo mě to v napětí. Knížku můžu jedině doporučit, protože se čte svižně a dokážete se do hlavní hrdinky dost vžít.

03.03.2018 5 z 5

Bílá těla Bílá těla Jane Robins

Knihu jsem přečetla na jeden zátah, moc mě bavila. Je velmi čtivá. Konec mě hodně překvapil a to se mi moc nestává. Rozhodně stojí za přečtení a jelikož ji doporučuji kudy chodím, musím ji vřele doporučit i tady. :)

23.02.2018 5 z 5

Jeden z nás lže Jeden z nás lže Karen M. McManus

Na tuto knížku jsem se moc těšila. Řekla bych, že byla docela dost čtivá, příběh byl zajímavý, i když už zhruba od půlky knihy tušíte, jak to celé bylo. Jen mi přišlo, že se některé části zbytečně dlouho natahují, což mě docela odrazovalo a musela jsem se nutit ke čtení. Ale určitě stojí za přečtení. :)

19.02.2018 4 z 5

Draculův švagr Draculův švagr Miloslav Švandrlík

Příjemné, docela i oddechové čtení. Super :)

31.01.2018 5 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Na tuto knížku jsem se těšila, protože předešlá Dívka ve vlaku mě uchvátila. Ale nadšení mě opadlo víceméně hned ze začátku. Autorka umí dobře a čtivě psát, ale trochu jsem se ztrácela v postavách a musela se nutit do čtení. Konec byl sice zajímavější, ale nevyváží to fakt, že jsem se u knížky dost nudila a chtěla jsem ji odložit a nedočíst.

31.01.2018 3 z 5