Draculův švagr

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Kniha hororových povídek jejichž autorem je sám mistr hororu a humoru v jedné osobě Miloslav Švandrlík. Nechte se bavit absurdně vypointovanými situacemi, kterým nechybí nadsázka i napětí. Hororové povídky plné černého humoru a magické hrůzy. Povídky zavádějí čtenáře na opuštěné hrady a strašidelné samoty mezi upíry, strašidla a nejrůznější nadpřirozené bytosti. Čtenáři se dostává neopakovatelné kombinace strachu a vtipu, vynalézavost při použití nepřeberné řady strašidelných rekvizit je pro autora příležitostí k rozehrání osvědčené škály humoru. Knížku provázejí obrázky Švandrlíkova dvorního ilustrátora Jiřího Wintra-Neprakty....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/51_/5131/draculuv-svagr-R9r-5131.jpg 4.4258
Série

Dracula

Žánr
Humor, Povídky, Literatura česká
Vydáno, XYZ (ČR)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (31)

Kniha Draculův švagr

Přidat komentář
ijcro
09. září

Super šíleně zábavné povídky s výbornými nápady, při který mrazí, i když na první pohled vypadá vše jako sranda a vtip (třeba ten dodavatel masa do guláše), fakt dobrý (ale pro psychicky narušené osoby jen po kapkách, ideálně jen jeden odstaveček :) na den)
Doporučuji!

Formol
28. května

Vynikající relaxační kniha i pro ty, kteří neholdují příliš černému humoru.

Rikitan
22. dubna

Tuhle knihu jsem četl už někdy počátkem 70. let a na tu dobu to byla bomba. Líbila se mi snad každá povídka a styl psaní pana Švandrlíka. Časem při přečtení dalších knih už to postupně sláblo, protože jde stále o stejný styl, ale humor a různé situace se střídají, takže se to stále dalo.

Miro.slav
20. února

Po knihe som siahol náhodou, no neľutujem. Určite boli niektoré príbehy slabšie, avšak obdivujem na pánovi Švandrlíkovi jeho sarkasticky a vtipne vypointované závery. Klobúk dole. Určite skvelé na odreagovanie. Pre mňa sú naj tieto príbehy: Šumavský upír, Guláš, Geniální plán, Břitva a Okno do hřbitova.

Rozarka69
08. února

Moje neoblíbenější knížka, ke které se vždy ráda vracím, at' už v pevné podobě nebo audioknize. Lehce humorné, lehce napínavé a lehce hororové. Myslím, že každý si v knize najde to své.

Doly10
23. ledna

Hororové povídky s humornou nadsázkou. Styl psaní se mi moc líbil. Pro chvilky oddechu ideální čtení. Rozhodně se chystám i na další knížky od Švandrlíka.

katy211
25.09.2018

Lehce strašidelná, zábavná kniha, ideální čísta na chalupě na samotě u lesa :-) moc se mi líbila a určitě se k ní ještě vrátím , přečetla jsem ji jedním dechem.

SSTknihy
10.09.2018

Když nějakou knihu čtete na táboře, ve stanu, při baterce a kolem dokola jen temný les a houkající sovy, pak se vám doslova zažere pod kůži. Jasně, že jsme věděli, že je to zábava, nadsázka a vtip, ale jeden nikdy neví, že. Zvlášť, když jsme tábořili uprostřed šumavských hvozdů, venku lítali netopýři, stezka odvahy vedla na starý hřbitov a k večeři servírovali vynikající guláš :-)

1