lea25 Online lea25 komentáře u knih

Pomněnkové matky Pomněnkové matky Lenka Chalupová

Neměla jsem problém se v postavách orientovat,jak je tu psáno v některých komentářích.Mělo to svou logiku a čekala jsem,že to bude mít i určitou návaznost na všechny zde vystupující.Začetla jsem se a nemohla odtrhnout(synek si naštěstí vystačil sám).No a ten konec,to je masakr!Dočetla jsem před chvílí,do večera to snad z hlavy dostanu.Smutné,šokující,ale i tohle je život.

03.04.2016 5 z 5

Mnoho stejných pocitů,které se mi i po letech vybavily.Trochu mě iritovalo to tajemno kolem Šimamoto,ale nakonec jsem za to byla ráda.A Jukiko..moudrá to žena.Určitě si ještě nějakou knihu od tohoto autora přečtu.

03.04.2016 5 z 5

Vraždy v norimberských ulicích Vraždy v norimberských ulicích J. Sydney Jones

Na tuto bezmála 300 stránkovou knihu jsem narazila náhodou a přečetla asi za 4 dny.Na atraktivnosti přidala i doba,do které je děj zasazen.

30.03.2016 4 z 5

Ženy, které milují příliš Ženy, které milují příliš Robin Norwood

Četla jsem na doporučení sociální pracovnice s CENAPu.Doporučuji přečíst všem ženám,které tápou,jak to s partnerem mají.Stejně to víme,jen nechceme poslouchat vnitřní hlas a dá hodně práce změnit zažité vzorce.Ale žijeme teď,zítřek je daleko.

28.03.2016

Kudlanka bezbožná Kudlanka bezbožná Simona Monyová (p)

Moje první kniha od autorky.Pro mne čtivá,v některých situacích se s hrdinkou asi ztotožní každá žena.A já sama si jen dokreslila svůj příběh,proč jsem schopná teď víc brát,než dávat.

25.03.2016