Lakyuzcte Lakyuzcte komentáře u knih

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Hodně moudra, které jde težko hned vstřebat a vidět, ale je tam :)

25.05.2019 5 z 5

Pes baskervillský Pes baskervillský Arthur Conan Doyle

Prostě kvalitní detektivka :D

25.05.2019 5 z 5

Něco z Fulghuma II / From Fulghum II Něco z Fulghuma II / From Fulghum II Robert Fulghum

Krásné příběhy ze života s hezkou myšlenkou jako bonus k zamyšlení, sice jsem knížku přečetl celou v angličtině což bylo pro mě docela i obtížné a určitě si ji v budoucnu budu muset ještě přečíst, ale i tak jsem si z knížky něco vzal taková oddechovka jak říká moje skvělá kamarádka ;) nic přehnaného ale za to jednoduchého s vtipnými chvilkami ze života to je někdy potřeba. :)

27.04.2019 5 z 5

Alchymista Alchymista Paulo Coelho

Strašně krásná knížka moc hezký pohled na svět a je z ní cítit hodně moudra a uvědomění do života, každému mohu doporučit je to hodně k zamyšlení a každý by se nad touto knížkou měl pozastavit a vstřebat všechnu tu moudrost ať už je to podle skutečného příběhu nebo ne má hodně co do sebe a mohu potvrdit že z toho příběhu hodně čerpám do života. :)

Tracyho tygr Tracyho tygr William Saroyan

Kniha která donutí člověka opravdu přemýšlet těžko ji popsat. Ještě se k ní jednoho dne musím vrátit :) ale jedno je jisté rozhodně to není promrhaný čas spíš dostanete ještě větší touhu ke knížce, protože tomu chcete porozumět víc ;)

Muž, který sázel stromy Muž, který sázel stromy Jean Giono

Krásný příběh s velkou myšlenkou... všechno chce čas, velké úsilí, víru a třeba z toho vzejde to dobré :)