lailaj lailaj komentáře u knih

Muž, který chtěl být šťastný Muž, který chtěl být šťastný Laurent Gounelle

knížka se mi moc dobře četla a má pár opravdu dobrých myšlenek.
Nebrala jsem ji čistě jako motivační knihu, spíše jako příběh se zamyšlením pro čtenáře. kniha se nesnaží čtenáře měnit nebo poučovat, prostě zaznamenává rozhovor dvou lidí a následující myšlenky jednoho.
Rozhodně doporučuji pro přečtení

02.02.2016 5 z 5

Princezna Bojovnice Princezna Bojovnice Mitchell A. Larson

Knížka se snadno čte, příběh, místo a postavy jsou velmi dobře vybrané. Rozhodně si přečtu další díly, až vyjdou.
Nemůžu si pomoct, ale připomíná mi to Harryho Pottera: osoba přijde, pro něj, do neznámého světa a prosadí se v něm jako hrdina, pozná sám sebe a porazí nepřítele

07.01.2016 4 z 5

Matka Země Matka Země Michel Odent

Velmi dobrá kniha, pro ty, co se zajímají o porod. Autor nastiňuje podobnost mezi současným porodem a současným zemědělstvím. Určitě stojí za přečtení, kniha se velmi dobře čte. Není plná lékařských termínů, ale je plná faktů, nad kterými by se měl člověk zamyslet

27.12.2015 5 z 5

Čarodějka Čarodějka Kristina Hlaváčková

tato knížka se mi velmi líbila a četla jsem ji jedním dechem, skoro jsem se od ní neomhla odtrhnout :-) a podobným způsobem jsem přečetla i další díly

18.12.2015 5 z 5

Co s doktorem Co s doktorem Vladimír Vogeltanz

na knihu jsem se těšila, ale pak mě velmi zklamala, dočetla jsem ji jen , protože jsem stále čekala něco zajímavého. Kniha je psaná velmi chaoticky, jedná se o záznam myšlenek a zapisovatel uvažuje na můj vkus dost chaoticky

02.10.2015 1 z 5

Adieu, Vídni – Bonjour, Paříži Adieu, Vídni – Bonjour, Paříži Susanna Kubelka

moje první kniha této autorky a byla jsem z nínadšená. První polovina má spád a četla jsem jí jedním dechem a nemohla jsem se od ní odtrhnout. A ač je druhá část stále o návratech a co si Kitty nechá všechno líbit, stále se mi četla skvěle. Celkově jsem z knihy nadšená a určitě si přečtu další knihy autorky

02.10.2015 5 z 5

Rudý měsíc Rudý měsíc Miranda Gray

Kniha má zajimavou myšlenku, určitě stojí za to se nad ní zamyslet, ale jnak je kniha psána hodně vzletněa symbolicky.

26.08.2015 3 z 5

Tlukot křídel smrti Tlukot křídel smrti Paul Hoffman

První dil me docela nadchnul, ale moje nadšení s jednotlivými díly klesalo a musím rict, ze tuto knihu jsem docetla jen proto, abych zjistila jak Cale skončí, což jsem se stejně nedozvěděla.

31.12.2014

Kacíř a čarodějka Kacíř a čarodějka Philippa Gregory

Z této knížky jsme trochu rozpačitá. Námět je super, postavy jsou také dobré, ale knížka nemá šmrnc a nečte se moc snadno

28.08.2014 3 z 5

Rozum a cit Rozum a cit Jane Austen

Začátek a prostředek jsou příjemně rozvláčné, ale konec mi přijde hodně zkrácený, takový trochu: už mě to nebaví, tak to rychle ukončíme. Je zde mnoho postav, což je občas trochu matoucí. Ale jako oddychovka je to super knížka

25.08.2014 4 z 5

Tvoje dítě jako šance pro tebe Tvoje dítě jako šance pro tebe Zdeňka Jordánová

Nejdříve jsem si musela zvyknout na styl psaní a na to, že kniha se nedá přečíst na jeden zátah, ale je dobré o jednotlvých myšlenkách přemýšlet. Ale teď ,když už jsem na konci, tak je mi to líto a uvažuji o přečtení dalších knih této autorky. Knížku můžu vřele doporučit

21.08.2014 5 z 5