LadyElisa LadyElisa komentáře u knih

Jmenuji se X Jmenuji se X A. J. Molloy

Ne, tak tohle teda ne. Lituji těch peněz, které jsem za to vyhodila. Větší kravinu už spisovatelka vymyslet nemohla.

10.02.2014 odpad!

Perla Perla Tiffany Reisz

Zvědavost je potvora, která mi nedala spát a jistými obavami jsem se pustila do třetího dílu. Dostala jsem, co jsem čekala - Galerie byla jedna z nejhorších knih toho žánru, Růže se mi vcelku líbila, ale Perla představila nové dno erotických románů. Kniha je naprosto příšerná, tímhle klenotem si autorka opravdu moc nepomohla. Další knihy od T. Reisz číst nehodlám.

04.10.2021 1 z 5

44 kapitol o 4 mužích 44 kapitol o 4 mužích B.B. Easton

V této knize jsem se zmýlila. Styl psaní mi nesedl a knížka mě přestala bavit už po pár kapitolách, nicméně začátek vypadal velmi slibně, ale pak už to postrádalo smysl. Do druhého dílu už nepůjdu. Netflix chystá podle tohoto dílka i seriálovou adaptaci, třeba překvapí...

13.04.2020 odpad!

Neznámý manžel Neznámý manžel Sylvia Day

Oddechová jednohubka na jedno odpoledne.

27.02.2020 4 z 5

Asi jsem čekala něco úplně jiného. Moc mi nesedl styl psaní autorky. Některá slovní spojení jsou kostrbatá a obhroublá. Na další díly nemám sílu.

31.12.2016 odpad!

Krása a krev rodiny Borgiů Krása a krev rodiny Borgiů Sarah Dunant

Rod Borgiů - láska, vášeň, intriky a moc :D Tahle kniha je pro mě pokladem a jednou se k ní moc ráda vrátím a vřele doporučuji pro milovníky historie :)

26.11.2014 5 z 5

Spoutaná Spoutaná Sylvia Day

Opět příběh nezklamal, bylo to perfektní :) Má recenze: http://knihyjakosen.blogspot.cz/2014/06/recenze-spoutana-sylvia-day.html

18.06.2014 5 z 5

Obnažená Obnažená Sylvia Day

Krása, kam se hrabou Odstíny. :D Má videorecenze: http://knihyjakosen.blogspot.cz/2014/06/recenze-obnazena-sylvia-day.html

15.06.2014 5 z 5

Sedm let hříchu Sedm let hříchu Sylvia Day

Průměr, neurazí ale ani nenadchne. Crossfire jasně vede :)

29.03.2014 3 z 5

Bianca Bianca Bertrice Small

Smallová opět nezklamala, Bianca je prostě romance kde nechybí láska, vášeň a napětí :) Těším se na další díly této série.

01.01.2014 5 z 5