Kv0the Kv0the komentáře u knih

Tohle lidi hodně berou Tohle lidi hodně berou Pavel Tomeš

Vtipné fejetony, u kterých jsem se vážně pobavil. Skvělé čtení na podzimní večer :)
8/10

15.11.2023 4 z 5

Pohádka Pohádka Stephen King

Zajímavý a poutavý příběh z fantasy světa od jednoho z nejznámějších autorů. Na to, jak byla kniha dlouhá, se neuvěřitelně rychle četla, hlavně druhá polovina knihy. Líbilo se mi, jak fantasy tu bylo často temné a realisticky odvyprávěné. Klobouk dolů :)
8/10

14.11.2023 4 z 5

Odkaz popela Odkaz popela Matthew Ward

Ne, prostě ne. Nedalo se to číst, hlavně kvůli kostrbatému překladu a velké nepřehlédnosti postav na začátku. Je mi to líto, i těch peněz, které jsem za knihu dal. Třeba to někdy zkusím v originále. :)

03.05.2022 1 z 5

Historie včel Historie včel Maja Lunde

Moc hezké čtení. Sice byl zpočátku trochu zmatek ve střídání Kapitol, které jsou navíc krátké, ale na konci to do sebe hezky zapadlo, až mě zamrazilo. Moje první kniha od autorky a rozhodně ne poslední.

20.05.2021 4 z 5

Liška Liška Frederick Forsyth

Moje první knížka od Forsytha. Je to celkem napínavé čtení, zvlášť v druhé polovině knížky. Nejdřív se ale člověk musí prokousat výčtem různých tajných organizací spolu se sáhodlouhým vysvětlením, co která organizace dělá. Pro někoho to může být zajímavé, mně to přišlo až moc podrobné, zdlouhavé a nudné. Bohužel to výrazně zkazilo dojem z knížky.

06.02.2021 2 z 5

Císařovy čepele Císařovy čepele Brian Staveley

Přečteno jedním dechem, těším se, až si otevřu další díl! :)

07.08.2018 5 z 5