kusepa kusepa komentáře u knih

Cesta nespoutané ženy Cesta nespoutané ženy David Deida

Po cestě pravého muže jsem sáhla i po ženě a musím říci, že jsem nebyla schopna překonat 20. stránku. Není to psáno dle mého gusta. Třeba se ke knize někdy vrátím a s nadšením ji přečtu.

10.01.2017

Útek z tábora 14 Útek z tábora 14 Blaine Harden

Ano, vyšla na povrch nejedna informace, že si Sin některé části přibarvil, jiné vymyslel, ale i kdyby byla "jen" polovina z příběhu pravdivá, je mi zle, co se vůbec ve světě děje.

10.01.2017 5 z 5

Jitra v Dženínu Jitra v Dženínu Susan Abulhawa

Silný zážitek do poslední stránky.

10.01.2017 5 z 5

Dívka, která si říkala Tuesday Dívka, která si říkala Tuesday Stephen Williams

Od thrilleru jsem čekala něco víc. Kniha se čte velice lehko, ale napětí trochu upadá. Nápad dobrý, ale zároveň některé pasáže jakoby převzaté, takže jsem vcelku zklamaná.

08.07.2016 3 z 5

Zimní včely Zimní včely Norbert Scheuer

Kniha je psána poutavě, čtivě, příběh sám chytí za srdce. Bohužel mám výtku, když už se autor odkazuje na některá fakta, mela by být korektní. Např. Proč si nezjistí skutečně datum vylodění v Normandii???

23.01.2023

Zdravě a syrově - změna je život a dobré jídlo radost Zdravě a syrově - změna je život a dobré jídlo radost Radmila Zrůstková

Na knize oceňuji ke každému receptu fotografii. Dále mě nadchlo rozdělení receptů dle ročních období.

10.01.2017 4 z 5

Cesta pravého muže Cesta pravého muže David Deida

Kniha je čtivě psaná, hodně mě obohatila a pohled na muže. Je pravda, že se tam často opakuje totéž. Některé fráze nejsou z autorovy hlavy, ale spíše klišé, ale i tak ji doporučuji k přečtení všem.

10.01.2017 4 z 5

Zvířata a jejich svět Zvířata a jejich svět John Feltwell

Vydařená kniha o zvířatech. Každá dvoustrana je zaměřena na určité prostředí a v něm žijící zvířata, o kterých je i nějaké povídání.

24.09.2016 5 z 5

O kočičce, myšičce a červené slepičce O kočičce, myšičce a červené slepičce Markéta Prachatická

Skvělá kniha plná pěkných ilustrací. Pěkná, nevtíravá, poučná pohádka.

25.08.2016 5 z 5