Cesta nespoutané ženy přehled

Cesta nespoutané ženy
https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/174057/cesta-nespoutane-zen-174057.jpg 3 87 87

Po bestselleru Cesta pravého muže - knize, která pomáhá statisícům mužů po celém světě spojit se se svou podstatou, zorientovat se v sobě, v ženách, sexu, kariéře a poslání - mají konečně i české čtenářky v rukou překlad Deidovy "bible" pro ženy. Cesta nespoutané ženy odpovídá na odvěkou touhu žen po lásce. David Deida ukazuje, že přítomnost lásky a partnera nezávisí tolik na tom, zda máme štěstí, ale že najít "toho pravého" je úzce provázané s naší schopností, ochotou a odvahou otevřít se lásce. Spolu s tím poskytuje praktické návody, jak to udělat - ve svém jednání a cítění, v praxi prožitku těla, při každodenní komunikaci s manželem po 20 letech i při milování. Ukazuje tak nám ženám cestu, jak uznat a naplnit hlubokou touhu v srdci a zaplavit sebe i svět láskou. Vysvětluje, že svou vlastní otevřeností určujeme, zda a jakého muže si přitáhneme do života. Ukazuje mnohem víc než cestu ke šťastnému partnerství a božské extázi. Učí žít bez kompromisů, a ze svého života udělat mistrovské dílo, které inspiruje a otevírá srdce všech kolem.... celý text

Duchovní literatura New Age
Vydáno: , Synergie
Originální název:

Dear Lover , 2002


více info...

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Cesta nespoutané ženy. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (27)

Senza Jenka
12.07.2023 odpad!

Dostala jsem jako dárek od jednoho muže. Naše srdce se sice nepotkala, ale je to laskavý člověk a pod dojmem z knihy Cesta pravého muže mi daroval tohle.
Nevím, jestli jsem já nepochopila autora, nebo autor nepochopil ženy, nebo prostě jen potřeboval peníze a tak jednu větu roztahal na 200 stránek, ale do tohohle jsem se tedy nezačetla!

hlavinka
15.10.2022

Základní myšlenka je vlastně fajn. Ale teda styl psaní a rozvláčnost mi dost dala zabrat. Kolikrát jsem si říkala, že nedočtu.
Knihu bych bohužel asi nedoporučila.


Sisssi
18.03.2022

Láska je prý (podle knihy) málokdy předmětem karikatur. Tak se autor asi pokouší tento deficit vyrovnat. Žasnu nad tím, jak nudně a vyprázdněně může někdo psát o něčem tak krásném, jako je láska. Souhlasím s jedním z předchozích komentářů, který říká, že text vypadá, jako by ho autor vyplodil jako vedlejší produkt masturbace. Velká reklama a oslavný humbuk skrývá další knihu o ničem.

Jeho knihy se stávají doporučenou literaturou na univerzitách? Vážně? Pak asi jako odstrašující příklad omezené slovní zásoby, ne? No, uznávám, že popsat přes 200 stran a nic přitom neříct vlastně je výkon. Užvaněná pseudospiritualita o ničem, místo slibovaného duchovního a sexuálního růstu nabízí jen prázdné plkání. Co nejdál od podobných "odborníků".

všechny komentáře

Související novinky (0)

Zatím zde není žádná související novinka.


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.


Kniha Cesta nespoutané ženy v seznamech

v Právě čtených13x
v Přečtených127x
ve Čtenářské výzvě8x
v Doporučených8x
v Knihotéce88x
v Chystám se číst86x
v Chci si koupit24x
v dalších seznamech2x

Štítky knihy

láska ženy psychologie rozvoj osobnosti, osobní rozvoj

Autorovy další knížky

David Deida
americká, 1958
2011  75%Cesta pravého muže
2013  53%Cesta nespoutané ženy
2014  82%Intimní splynutí
2013  75%Když jde o muže
2012  61%Cesta vášně