Kris12 Kris12 komentáře u knih

Matčina hra Matčina hra Sandie Jones

Z knihy jsem byla nadšená. Ze začátku trochu sice trvalo než se děj posunul o krok dál, ale závěr knihy byl nad mé očekávání. Je skvělé jak se vás autorka snaží dostat na jednu stranu, které věříte že je správná a na konci jen koukáte s pusou dokořán. Za mě vřele doporučuji a dávám 5 hvězd.

11.09.2020 5 z 5

Hitlerovy ukradené děti Hitlerovy ukradené děti Ingrid von Oelhafen

Čekala jsem něco trochu jiného, některé kapitoly mě bavily více a dokázala jsem se začíst, některé zase méně. Styl psaní mi moc nesedl, ale příběh jakožto takový má velkou hodnotu a to na tom oceňuji. Určitě doporučuji všem co se zajímají o 2. světovou válku.

19.03.2020 4 z 5

Cizí země Cizí země Charles Cumming

Jakmile se člověk do knihy začte nejde přestat! Velmi doporučuji

18.12.2016 5 z 5

Húrinovy děti Húrinovy děti J. R. R. Tolkien

Parádní kniha, přečtená jedním dechem. Vřele doporučuji, skvělý příběh, vše na sebe krásně navazuje.

24.08.2016

Silmarillion Silmarillion J. R. R. Tolkien

Krásná kniha, příběhy v ní jsou skvělé například Beren a Lúthien se mi velmi líbila. Určitě je dobré si knihu přečíst, dozvíte se spoustu zajímavých detailů. A přiložená mapka je skvělá, pomáhá orientovat se při čtení.

22.08.2016 5 z 5

Skvělá kniha ke které se vždy ráda vracím.

29.02.2016 5 z 5

Barvy smyslnosti Barvy smyslnosti Vina Jackson

Kniha se mi četla celkem dobře, některé pro mě nudné úseky jsem ke konci už přeskakovala. Konec byl zcela jiný než o čem byla kniha, rozhodně jsem čekala něco jiného.

29.12.2014 1 z 5