konigludvik konigludvik komentáře u knih

Podvolení Podvolení Michel Houellebecq

Jestli se tohle vyplní (někdy), pak raději zgebnout. Vynikající četba a zároveň varování.

26.02.2020 5 z 5

Edvard Beneš - Drama mezi Hitlerem a Stalinem Edvard Beneš - Drama mezi Hitlerem a Stalinem Antoine Marès

Subjektivní hodnocení, v polovině jsem knihu navždy zavřel.

26.02.2020 odpad!

Zdrogovaný Hitler - Perverze a choroby Zdrogovaný Hitler - Perverze a choroby Václav Miko

Nezemřel v roce 1945? Zavání to bulvárem ale musím se přiznat, že jsem ještě knihu nečetl, až jí dočte brácha tak se do ní pustím a ještě se vrátím, tak jsem zvědavý. Pak to oznámkují :)

26.02.2020

Edvard Beneš, milován i nenáviděn Edvard Beneš, milován i nenáviděn Václav Miko

Je to provokativní, ale není to špatné. Dva protipóly jako milován a nenáviděn vyvolává boj dvou táborů. Kdo vnímá Beneše jako hrdinu, pak musí být něčím nebo někým silně ovlivňován.

26.02.2020 3 z 5

Hvězdná hodina vrahů Hvězdná hodina vrahů Pavel Kohout

Vynikající kniha od začátku do konce.

Hvězdná hodina vrahů Hvězdná hodina vrahů Pavel Kohout

Ondra to napsal přesně. Čtenář neví, jestli se jedná o detektivku, milostný román nebo historickou reportáž.

26.02.2020 5 z 5

Manželé Goebbelsovi - Svůdník a vražedkyně Manželé Goebbelsovi - Svůdník a vražedkyně Václav Miko

Svižné to bylo. Jozef byl magor to jsem věděl, ale že Magda byla taková svině? to normálně nechápu. Hvězdy zaslouženě.

26.02.2020 5 z 5

Prostituce v nacistických táborech Prostituce v nacistických táborech Václav Miko

Oceňuji nové informace, protože knihy s tímto žánrem se pořád nudně opakují. Některé pasáže jsou drsné.

Paměť Paměť Karel Šiktanc

Tak jsem z toho nějak zmetený.

Šport Šport Tim Hammond

To byla moje prvotina před 10 lety. Perfektní kniha.

26.02.2020 4 z 5

Šport Šport Katarína Kucbelová

Snad se mi nebudou kamarádi smát, protože oni vědí že já to nemusím, ale tohle se mi moc líbili, asi mám cit pro umění.

26.02.2020 3 z 5