Konai Konai komentáře u knih

Jezero duší Jezero duší Darren Shan (p)

Dětská fantasy, která vám ubíhá dost rychle.... Mě to přišlo jako jeden odstavec, což znamená, že jsem se příjemně bavil. Doporučuji.

Predátor omnibus. Kniha první Predátor omnibus. Kniha první Charles Dixon

Asi nejlepší ze všech omnibusů... Je to komiksové.... bla bla... však to už znáte

Vetřelci omnibus. Kniha první Vetřelci omnibus. Kniha první Mark Verheiden

Asi nejslabší ze všech omnibusů. Je to komiksové zprácování, které do čech vyšlo až v roce 2009, ačkoliv k nám přišlo kolem roku 2000 v knižní podobě.

30.11.-0001 4 z 5

Vetřelci vs. predátor omnibus. Kniha první Vetřelci vs. predátor omnibus. Kniha první Randy Stradley

Je to komiksové zpracování, které do čech vyšlo až v roce 2009, ačkoliv k nám přišlo jeho knižní zpracování kolem roku 2000.

Planeta lovců Planeta lovců David Bischoff

Rozhodně nejhorší známka... HRŮZA!

30.11.-0001 1 z 5

Stanice hrůzy Stanice hrůzy Steve Perry

Druhé pokračování. ČÍm větší číslo, tím lepší známka.

Královna Královna Steve Perry

Nejlepší ze všech knih o Vetřelcích.

Válečníci bouře Válečníci bouře Stan Nicholls

Tak tohle je druhý nejlepší díl ze všech tří xD.

Strážci blesku Strážci blesku Stan Nicholls

Asi nejlepší ze všech tří dílů, a není překvapení, že je to právě první díl. Ačkoliv já to četl paradoxně od konce (první jsem sehnal třetí díl, pak druhý a nakonec jsem četl první), takže jsem tak trochu věděl, co se v něm stane z prologů... :D

Legie hromu Legie hromu Stan Nicholls

Myslím, že ačkoliv jsou všechny tři pokračování této trilogie tak nějak nastejno, druhé pokračování je ze všech nejslabší. I tak však musím dát (jako všem zbylým) čtyři hvězdičky, protože takhle dobrou knihu jsem četl jen málo kdy!

Goblinova válka Goblinova válka Jim Hines

Říká se, že poslední díly trilogie se vždy vracejí k prvnímu dílu. Goblinova válka tomu svědčí, a dokonce i pozitivně. Objevuje se zpět trpaslík Darnak, goblin Jig (ten byl ale i ve dvojce (když je to hlavní hrdina)) a celý dojem prvního dílu. Nemůžu říci, že se třetí díl jen trochu rovná jedničce, to zas ne, ale je rozhodně lepší, než druhý díl.

Goblin hrdina Goblin hrdina Jim Hines

Tak tohle je důkaz existence špatných dvojek. Nudný, občas přitroublý a táhnoucí se děj druhého pokračování Goblina je totální změna od prvního dílu. Ale stojí za přečtení, to jo.

30.11.-0001 3 z 5

Goblin Goblin Jim Hines

Jo, tak když jsem si Goblina kupoval, myslel jsem, že to nebude nic moc a měl jsem k tomu neznámý důvod si jí koupit. Stalo se a v jistém smyslu mě zklamala, protože se stala jednou z nejoblíbenějších knih, které jsem kdy četl! Je v ní vše, napětí, jistým způsobem vtip, zábava, akce, dobrodruzi, přerostlý červy a krátkozrací goblini! Co jiného si od knihy přát?