Stanice hrůzy

Přicházejí v noci, tiše jako smrt.... Rozmnožují se v těle svých obětí a při narození svůj živý inkubátor zabijí... Jsou to dokonalé vražedné stroje z cizího světa... Jsou to VETŘELCI Wilks, Billie a Bueller přežili jako jediní zničující útok na domovskou planetu vetřelců. Ale po návratu do slunečního systému se stali uprchlíky. Uprchlíky ze zamořené Země. Cestují vesmírem na kosmické lodi bez posádky. Cíl: neznámý. Netuší, že s sebou vezou náklad smrti. Smrti, které budou muset čelit. Netuší ani, že směřují ke vzdálené kolonii a vojenské základně. K ostrůvku lidství na okraji vesmíru, který je v moci generála jménem Spears. Teď musí Billie, Wilks a Bueller čelit nové nepředstavitelné noční můře: dar šílenství ze vzdálené planety vetřelců, nevyrovnaná lidská mysl a zkušenosti tajemné pilotky poručíka Ellen Ripleyové....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/14874/vetrelci-stanice-hruzy-14874.jpg 4.363

Vetřelci 2.

Literatura světová, Horory, Sci-fi

Vydáno: , Perseus

Aliens: Nightmare Asylum, 1993

Kniha Stanice hrůzy

DarkAvenger

Kniha se mi líbila. Když jde o Vetřelce tak nemůže žádná kniha zklamat. Člověku sw až nechce věřit že to je příběh napsaný v 90 letech a přitom vypadá pořád svěže svým vyprávěním.

XenaTaurus
07.08.2016

Kniha splnila moje očekávání, kvalitně navázala na filmové scénáře,zajímavé nápady /výcvik vetřelců/, dostatek výsuvných drštiček :)

Terva
08.11.2015

Snad ještě lepší a krvavější než první příběh. Osudy Wilkse, Billie a Buellera, kteří přežili zničující útok na planetu vetřelců zde pokračují v holé snaze o přežití. CITÁT - Venku, v mrtvém vakuu vesmíru neexistoval žádný zvuk.

HeatTown
03.11.2015

Přiznávám se, že byť jsem dočetl až do samotného konce, nebyl jsem kdovíjak ovanut tou euforií, kterou jsem zpočátku očekával. Samozřejmě, rozumím celkem vysokému hodnocení, protože je to jak s ženskou - od každé, co v životě potkáte, také nečekáte, že bude vaše životní partnerka :-)

Jack Bauer
17.03.2014

Vynikající pokračování o vetřelcích. Buď je to lépe napsané než předchozí „Hnízdo na Zemi" nebo jsem si už na styl psaní zvyk. Autor se lehce zmíní v krátkém odstavci o zfilmovaných vetřelcích a výborně na ně navazuje. Spousta akce, ale nepřemýšlet u toho.

Adria Orici
13.02.2014

Zase pěkná " divočina" . Nehledat žádné chyby a vypnou mozek a bavit se.

MildeZ
02.12.2013

Rozhodně daleko lepší, než předešlý díl! Tohle je oddechové čtení, které fanouška všeho Vetřelčího prostě neurazí. Výrazně mi pracovala představivost u postav Wilkse a hlavně perverzního Spearse :)

Konai

Druhé pokračování. ČÍm větší číslo, tím lepší známka.