knizninadsenec knizninadsenec komentáře u knih

Tajemné pouto mezi člověkem a přírodou Tajemné pouto mezi člověkem a přírodou Peter Wohlleben

wow, opět další skvělá kniha od tohoto autora, líbí se mi, že vše krásně popíše, vysvětlí a také v knize nechybí vlastní zkušenosti, tuhle by si měl přečíst každý

30.12.2019 5 z 5

Hra bez pravidel Hra bez pravidel Michael Atamanov

skvělý nepředvídatelný a naprosto fascinující příběh, knihu i příběh jsem si užila, skvělá série celkově

Nová smlouva Nová smlouva Michael Atamanov

Za smrtí Za smrtí Michael Atamanov

skvělý nepředvídatelný a naprosto fascinující příběh, knihu i příběh jsem si užila, skvělá, i když někdy tam na mne byly až moc zdlouhavé popisy

12.12.2019 4 z 5

Sektor osm Sektor osm Michael Atamanov

Tajný život stromů Tajný život stromů Peter Wohlleben

Kniha se mi velmi líbila, je poučná, plná zajímavých informací. Autor vše hezky popisuje a vysvětluje. Tahle kniha změní člověku pohled na svět stromů.

14.11.2019 5 z 5

Bytosti přírody Bytosti přírody Margot Ruis

Kniha je prostě skvělá, ať na vás bude pusobit jako pohádka nebo ne, hodně naučí. Promlouvá do duše. Mne osobně se velmi líbila a jsem ráda, že někdo vidí ve světě to, co autorka. Dle mne je něco víc a ona to tak krásně popisuje. Tuto knihu by si měl přečíst každý a lidé si pak možná budou více všímat všeho kolem sebe a více si vážit přírody a všeho s ní spojeného.

07.11.2019 5 z 5

Víš, kde jsou děti stromů? Víš, kde jsou děti stromů? Peter Wohlleben

Moc krásný, milý, poučný a odpočinkový příběh pro děti, krásný i pro dobrou noc.

03.11.2019 5 z 5

Slyšíš, jak mluví stromy? Slyšíš, jak mluví stromy? Peter Wohlleben

Velmi krásná a poučná kniha pro děti i dospělé. Mne osobně se velmi líbila a pár věcí jsem se přiučila.

31.10.2019 5 z 5