Nová smlouva

Ruslan se vrátil do reálného světa, ale nenachází zde uspokojení. Pak ho ale opět kontaktuje bývalý zaměstnavatel a nabídne mu návrat do hry. Všem Ruslanovým blízkým z Obránce perimetru hrozí smrtelné nebezpečí. Ruslan musí v těle korunního prince George odvrátit bezprostřední hrozbu, protože jeho systém Unatari obklíčili cizáci. Navíc je nucen se proplétat klikatými cestami vesmírné politiky. Na „znovuzrozeného“ prince George čekají těžká diplomatická jednání s lidmi i s královnou Roje, kterou se snaží přesvědčit, že zvládne velet sjednocené flotile lidí a Isejeků. Nevyhne se ani tvrdým bojům až v hloubi nepřátelského území proti přesile cizáků. A velké rody nemají zájem o tak silného konkurenta v rámci lidské Říše......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/41_/417053/nova-smlouva-0ba-417053.jpg 4.859

Obránce perimetru 3.

Literatura světová, Romány, Sci-fi
Vydáno, Fantom Print

Второй контракт (Vtoroj kontrakt), 2016

Kniha Nová smlouva

Prince_of_book

Ruslan se po pár měsících čekání vrací do Obránce perimetru s jediným úkolem: zachránit Unatari před obklíčením cizáků.

Kniha byla opět úžasně čtivá, pan Atamanov je v umění čtivosti opravdu skvělý a stránky ubývali sami od sebe. Na knize se mi nejvíce líbilo napětí, jestli je obránce perimetru hra nebo ne, problémy s robotickou asistentkou a hlavně politické machinace, které jsou sice trošku zjednodušeny, ale naprosto jsem je "žral". Úplný top byl závěr s Císařem po kterém jsem okamžitě drapnul po posledním dílu.

Snad jediným záporem knihy vidím opět v jednoduchosti, jakou Georgeovi prochází některé problémy.

Hodnocení 9/10

P_D

jen jedno slovo "paráda"

knizninadsenec
12.12.2019

skvělý nepředvídatelný a naprosto fascinující příběh, knihu i příběh jsem si užila, skvělá

Lethania
09.10.2019

Výborně! Po dlouhé době někdo, kdo dokáže skvěle popsat vesmírné bitvy jako by to nic nebylo. Pan Atamanov vás dokáže vtáhnout do děje a najednout zjistíte, že se nacházíte uprostřed bitevní vřavy, diplomatických porad nebo jen tak brouzdáte vesmírem a prostě si jen užíváte parádní výjev. Doporučuji.

makynka911
07.10.2019

U málo knih odolávám nějakému tomu přeskakování dlouhých odstavců s nijakým zajímavým textem. U této knihy jsem doslova hltala každý řádek. Hlavně vesmírné bitvy a taktiky pro boje a pasti, které Ruslan chrlí jako na běžícím páse. Taky se mi čím dál víc líbí různorodost ras, které se zde objevují, zajímala by mě filmová či seriálová verze. Každopádně za mě jasných pět hvězd :)

Tazz1
09.09.2019

Už dlouho se mi nestalo, že by mě nějaká série či knihy tak pohltily jako "Obránce perimetru". Prostě se čte a čte a nelze přestat a najednou je konec knihy. Nebo souboru e-knihy v mém případě :-) . Military scifi, politika, osobní vztahy (byť naštěstí toho ne moc), toho je tady namixováno přehršel. Docela bych chtěl vidět nějakou kresbu Isejeka či Chameleona. Abych věděl, zda si je představuji dobře :-) . Nevím, zda mi při čtení něco neuniklo, ale čím dál tím víc mě zajímá...co vlastně je Obránce perimetru. Zda to je realita (o které ví jen někteří z lidstva), stále jen hra, virtuální realita...nebo co vlastně? Když se na to chtěl Russlan Myie zeptat, byla to jedna z podmínek na co se nesmí zeptat. Třeba nám to rozlouskne poslední díl. Jsem na něj moc zvědav i kvůli famóznímu konci tohoto dílu. Tak snad čekání nebude příliš dlouhé...

vlad77sk
08.09.2019

4 hod a tato skvela kniha bola precitana s usmevom a nadsenim,prosim ak by niekto vedel o niecom podobnom bol by som rad ak sa o to podeli...Samana nepocitam braky nemam rad,prve 2 diely v pohode a na dalsich lutujem kupu.Posledny diel si bud stiahnem alebo knihovna.

Teredo
31.08.2019

Tuhle sérii prostě miluju a líbí se mi na ní úplně všechno. Postavy nejsou ploché, a přestože je jich dost, pořád si pamatujete, kdo je kdo. Nechybí akce a zvraty a příběh má pořád čím překvapit.

LitRPG (herní svět + fantasy/sci-fi)

Michael Atamanov
čečenská, 1975