Knižníkritička Knižníkritička komentáře u knih

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

Musím říct, že Cartera miluji. Tento díl byl stejně dobrý jako ty předchozí. Zamilovala jsem si Carlosův humor, který ani tentokrát nezklamal. A ten konec? Nemohu se dočkat dalšího dílu

28.10.2018 5 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Ano v této knize byly části, které už by autorovi nikdo nevěřil, ale kdyz si řeknete, že to je něco jako fantasy, nikdy se to nestane,tak je to skvělý. Napínavý a nic se tam zbytečně neprotahuje.

16.07.2019

Hledání vytouženého dne Hledání vytouženého dne Jennifer Probst

Budu asi jediná, která napíše, že se ji to nelíbilo. Přečetla jsem od této autorky knihu Miluj mě jakkoli a ty mi přišla celkem dobrá, tak jsem si řekla, že zkusím i něco jiného. Ale tohle bylo na mě moc. Pes, co si štekne podle toho, co chce za pamlsek, ženská se zázračnou schopnosti v ruce a je až nadpřirozeně krásná, ale ve 30 panna a na dorážku matka, co ji podstrkuje trávu. A to, že tomu psovi koupili polohovací křeslo, je tečka na závěr.

03.07.2019

Popravčí Popravčí Chris Carter

Za mě nejlepší autor vůbec. Jeho knihy jsou napínavé a konec vždy překvapivý. Robert Hunter je mi strašně sympatický a jeho příběh miluju. Zbožňuji všechny díly, ale nejlepší jsou podle mě Popravčí, Zloba a Hovor se smrtí

28.08.2018 5 z 5

Kapky rosy Kapky rosy Lenka Lanczová

Pro mě hned po Mikulášovi nejlepší od lanczove. Matěje jsem si zamilovala a Karolína byla sice někdy pěkně protivna, ale správně trhlá.

05.08.2019 5 z 5

Náhradní princ Náhradní princ Lenka Lanczová

Po triologii pošeptej je to pro mě nejlepší od této autorky. Vtipné a milé. Ideální na léto.

16.07.2019

Pusinka Pusinka Sophie Hannah

Já musím přiznat, že tato kniha mě nezaujala. Čekala jsem od ní víc. Za mě NE

21.08.2018