knihovnice216 knihovnice216 komentáře u knih

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Co napsat, když je již vše napsáno... Já se ke knize dostala oklikou, nejdřív film, pak jsem zjistila, že je k mání kniha, kterou jsem přečetla během dvou dní ač bych měla spíš zavařovat, vařit a uklízet :-) Já doporučuji obojí, jak knihu tak film, zase se k nim určitě vrátím.

14.08.2023 5 z 5

Izolovaný Izolovaný Sebastian Fitzek

Po dlouhé době jsem sáhla zase po thilleru a neměla jsem to dělat, protože jsem o víkendu kvůli knížce nestačila ani uklidit :-) . Kdo má rád tento žánr, nebude jistě zklamán, doporučuji.

22.03.2017 5 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Uff, tak to byla jízda...
Hrůzné, při představě, že se to stalo,děsivé až se mi dělalo špatně, až jsem si říkala, že to odložím, taková surovost, ale nešlo to, dočteno.
Ještě mám v záloze Sochaře smrti, tak musím počkat, zatím si vezmu nějakou oddechovku - třeba nějakou sci-fi :-)

09.10.2018

Srub Srub David Vann

Po přečtení knížky jsem si řekla Zaplať pánbůh, že žiju, kde žiju a jak žiju.
Jinak nedoporučuji číst před usnutím, fakt se těžko usínalo...
Po knížce jsem sáhla po přečtení Ostrova Sukkwan, který byl podle mne o fous lepší.

22.11.2017 3 z 5

Lovec očí Lovec očí Sebastian Fitzek

Jedním slovem: hustýýý
Co na tom, že musím ráno vstávat a hodiny už ukazují půl druhé ráno, chybí mi jen pár stránek,
musím vědět, jak to skončí. Druhý díl je ještě lepší než Sběratel očí. A konec - fakt nepředvídatelný. Užuž jsem se chtěla kouknout na konec, ale odolala jsem...

02.05.2017 5 z 5

Hospodyně Hospodyně Joy Fielding

Mě kniha zklamala, vše předvídatelné, plně souhlasím s Danagou.

14.08.2023 1 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Tak za mě přečteno dvěma dechy, jedním dechem se četly knihy předešlé, souhlasím s
munzarovalucie.

28.01.2021

Zaklínač duší Zaklínač duší Sebastian Fitzek

Tak trochu zmlsaná knihou Izolovaný a Sběratelem i Lovcem očí jsem si vypůjčila z knihovny i tuto knihu. Malinko jsem se též ztrácela, ale jinak hustýýý, i když né tak dobrý jako u dříve jmenovaných. Hádanku jsem nevyluštila (myslela jsem, že to bude něco se
smrtí), ale díky googlu našla. Už se těším na další podařenou knihu.

14.08.2017 4 z 5

Spáčův hrad Spáčův hrad Barbara Erskine

Jedním slovem: zklamání
Mám stejný názor jako Veronika 0382.
Kdyby to nebyla Erskinová, knihu jsem ani nedočetla... pořád jsem jí dávala šanci, kterou neproměnila, bohužel.

06.04.2017 1 z 5

Šílená hra Šílená hra Sebastian Fitzek

Bohužel musím souhlasit s Bar16, ze všech jeho knih mě zaujala nejméně, chybělo mně takové to - Už jenom dočtu kapitolu a musím jít spát, co se mi stalo u knihy Izolovaný i Sběratele a Lovce očí ve tři čtvrtě na dvě v noci :-)
Na druhou stranu knihy
(Šílená hra a Zaklínač duší) jsou beznadějně vyprodané a i v knihovnách lze těžko najít...

14.08.2017 2 z 5

Ve stínu arény Ve stínu arény Ivana Špičková

Kniha byla čtivá, oddechová. Ale jak je napsáno níže, kniha obsahuje nemálo gramatických chyb a překlepů. Ač nejsem češtinář (ani jiná úča), toto mi na knížce dost vadilo. Ještě bych pochopila špatný překlad, ale u české autorky????

22.03.2017 2 z 5