Knihomolobecny Knihomolobecny komentáře u knih

Každý tvůj nádech Každý tvůj nádech Jennifer L. Armentrout

Polední část skládačky. Jaké to bylo?
Série byla dotáhnutáhnutá do konce do posledních detailů až jsem to ani nečekala.. prostě wow! Takhle to má být pokaždé!!
Nic tomu nechybělo. Nic mi nevadilo. Jednoduše to plynulo a bylo to nadpřirozené jako ti dva.
Možná malinko se jednou nic moc nedělo - prostě v jednu dobu bez akce.
Spoiler alert
Jakože ehm bylo až moc jasné, že skončí Roth a Layla spolu to víme žeo. Ale kdo přece trošku fandil Zaynovi? Já na konci 2 dílů už ne, ale během jo. V třetí knize se mi hned nezdál a nějaké naděje jsem mu nedávala.
Jinak mi přišlo, že nám Roth zlidštěl
A Příběh?
Topka ale i jako minule to bylo trošku předvídatelné. Ne vše samozřejmě.
Stejně to všichni čtou kvůli romantice ne?
Ta láska těch dvou byla nepřekonatelná, nekonečná až to šlo cítit přes knihu ke mě. Já chci taky! (Doufám že najdu)
Prostě až moc dobré
Už od začátku jsem milovala Bambi a pořád budu. Ale prostě coo achjo..
Robin nuni mini já chci taky lišku co mi loží po břiše
Snad až teď jsem si trochu oblíbila Stacey, ale nijak zvlášť tak jako Sama. Všeobecně jsme mohli poznat další zajímavé postavy, takže hihi. A to se mi líbilo.
Takže 10/10

05.02.2024 5 z 5

Půlnoční knihovna Půlnoční knihovna Matt Haig

Celkem pohodička kniha, ale upřímně..že by mě to nějak vážně bavilo? Moc ne. Myšlenka knihy je hezká to zas jo.

05.02.2023 3 z 5

Deník průměrné zamilované blbky Deník průměrné zamilované blbky Júlia Matulová

Ze začátku celkem fajn, rychle se to čte. Ale ten příběh... Je jí osmnáct a chová se jak extra šíleně zamilovaná puberťačka v 14.
No kniha je celkem o ničem a zápletka je hádám v tom že se do něho zamiluje..

07.01.2023 2 z 5

Říkej tomu, jak chceš Říkej tomu, jak chceš Brigid Kemmerer

tuto knihu jsem četla jako 3( předtím- Dopisy ztraceným a na co slova nestačí) od této autorky a už jsem od toho neočekávala tolik ale musím říct že byla nejlepší

30.12.2022 5 z 5

Nespadni, neutop se, neumírej Nespadni, neutop se, neumírej Lise Villadsen

Hrozně hezký příběh ale moc rychle se odehrával. Kapitoly byly málo rozvinuté... Ale četlo se to samo.

29.12.2022 3 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Upřímně jsem někdy měla pocit že mě to úplně užírá, umírala jsem s něma..

29.12.2022 4 z 5

Stříbrné město Stříbrné město Radek Sterakdary Starý (p)

(SPOILER) Velmi fajn kniha na to že to byl dárek ode mě pro bráchu a neměla jsem v planu to ani číst.. aa miluji to je to vážně fajn příběh. Začátek trochu slabý. Ten konec? Já vážně plakala.. a pak v druhé knize jenom že on žije on žije!! aha takže jsem si myslela že Harari umřel a už jsem měla úplně konec světa

29.12.2022 4 z 5

Poslední hvězda Poslední hvězda Radek Sterakdary Starý (p)

Neskutečně úžasná kniha. Když už jsem znala příběh a byla zapálená šlo to rychle. Ale nevím jestli mám být šťastná nebo ještě brečet ten konec? Haló??

Šest vran Šest vran Leigh Bardugo

Než jsem se dostala do příběhu trvalo dlouho ale po půlce přežene knihy to byla fakt bomba

29.12.2022 3 z 5