KnihomolkaAnna2 KnihomolkaAnna2 komentáře u knih

Útěk na venkov Útěk na venkov Julie Caplin

Kniha byla naprosto úžasná, hned jsem si běžela koupit další od této autorky.

20.08.2023 5 z 5

Legendy & latéčka Legendy & latéčka Travis Baldree

Páni, včera jsem dočetla tuhle knížku a wow. Hodně mě bavila, byla hodně pohodová, člověk si u ní odpočinul. Ke konci jsem musela fakt číst do noci, protože jsem potřebovala vědět co bude dál.

04.08.2023 5 z 5

Pouť k branám Orientu Pouť k branám Orientu Nicolette Havlová

Už od začátku jsem věděla, že mě ta knížka bude bavit a taky že jo! Koukám na ni z pohledu takového, že opravdu není čas ležet jen na gauči a nic nezažít. Život je na to hodně krátký. Moc děkuji za tuhle knížku.

Sama sobě majákem Sama sobě majákem Kateřina Rezková

Tu knížku naprosto miluju, všichni by si ji měli přečíst, aby jim otevřela oči jako mně.

Svátky v Kavárně nových začátků Svátky v Kavárně nových začátků Debbie Johnson

Nádherný příběh, moc ráda ho doporučuji přátelům. Rozhodně budu kupovat i ostatní příběhy.

Továrna na sny Továrna na sny Anie Songe

Moc ráda se ke knížce vracím když se psychicky necítím dobře. Moc děkuji, za tuhle knížku, vždy mě zvedne ze země.

Tatérka Tatérka Alison Belsham

Trvalo mi docela dlouho, než jsem se do knížky pořádně začetla, ale když se stalo, celou noc jsem četla, abych zjistila jak to dopadne. Opravdu čtenáře hodně napínají, ale stojí to za to.

Paní Merkelová a vražda na zámku Paní Merkelová a vražda na zámku David Safier

Tuhle knížku jsem si zamilovala. Tak moc až mě mrzelo, že jsem ji dočetla. Je to teď momentálně moje nejoblíbenější knížka, myslím, že na hodně dlouhou dobu. Kéžby bylo pokračování.