Knihomolka7997 Knihomolka7997 komentáře u knih

Kráľovná vetra a tmy Kráľovná vetra a tmy Cassandra Clare (p)

Skvělé zakončení série. Zbožňuju její knížky a doufám, že brzy vydá další sérii.

21.03.2020 5 z 5

Cítit znovu Cítit znovu Mona Kasten

Podle mě je to Mony nejlepší knížka, kterou zatím napsala. Prostě umí napsat skvělé knížky a do každé dát nějaké "ponaučení" a radu. Její sérii zbožňuju. Doufám, že brzy vydá další knížku. Všem tuhle (i ostatní její knížky) doporučuju.

21.03.2020 5 z 5

Pán stínů Pán stínů Cassandra Clare (p)

Skvělé pokračování série. Nemůžu se dočkat dalšího dílu. Po skončení tohoto jsem byla lehce mimo, protože... No musíte si to prostě přečíst a uvidíte.
Zbožňuju knížky od Cassandry Clare.

01.01.2020 5 z 5

Paní půlnoci Paní půlnoci Cassandra Clare (p)

Knížka se mi hrozně líbí. Skvělé je, že se v ní objevují i postavy že série Nástroje smrti. Další skvělá série o lovců stínů od Cassandry Clare.

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Příběh se mi hrozně líbil a jak Alli tak Kaden se mi hrozně líbili. Vřele knihu doporučuji...

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

Úplně skvělá kniha. Příběh Dawn a Spencra se mi hrozně líbil. Hrozně jsem se vžila do příběhu a záliby Dawn v psaní a čtení knih. Nemohla jsem se od knihy odtrhnout. Líbilo se mi, že i když oba potkalo v životě něco strašného, nakonec to překonali, i když jim to chvíli trvalo.

Rituál Rituál Sergej Djačenko

Knížka se mi hrozně moc líbila. Od první chvíle až do konce jsem ji odmítala pustit z ruky. Hrozně se mi líbili hlavní postavy a do příběhu jsem se úplně vžila. Nejhorší chvíle pro mě byla, když jsem ji dočetla, ale chyběly mi tam ještě aspoň dvě stránky, ale jinak skvělý příběh. Vřele doporučuji.

28.12.2019 5 z 5