KnihoMolka-_- KnihoMolka-_- komentáře u knih

Záhada Kvílející čarodějnice Záhada Kvílející čarodějnice Nicki Thornton

Knihy HOTEL POSLEDNÍ NADĚJE a MAJÁK NEŠŤASTNÝCH PŘÍHOD byly sice hezčí, ale ani tohle nebylo špatné.

Magický náramek Magický náramek Natalja Ščerba

Mě se ta kniha líbila:)

Pokrevní cejch Pokrevní cejch Tracy Deonn

Mýtonoši jsou zaručeně moje nejoblíbenější knížka. Anotace na Pokrevní cejch byla zajímavá a navíc to byla možnost, jak se zase potkat s postavami, proto jsem se do knihy ihned pustila. První polovinu knihy jsem četla na kousky, ani ne po kapitolách, proto mi to přišlo zdlouhavé. Druhou polovinu knihy jsem dočetla o víkendu a konečně to byli ti Mýtonoši, jak je znám já. V ději bylo spoustu neočekávaných převratů. Úžasné pokračování, úžasná tajemství, úžasné postavy a úžasná dobrodružství. Prostě moje nejoblíbenější série.

18.09.2023 5 z 5

Noční ptáčata Noční ptáčata Kate J. Armstrong

Tahle knížka ve své podstatě nebyla špatná. Nebyla ale ani nádherná.
Postavy byly fajn, ale žádná z nich mi (snad až na Fen) nepřirostla k srdci.
Zápletka byla zajímavá.
Používání magie bylo svěží a líbilo se mi.
A má to nádhernou obálku.
Dávám tomu 4,5

14.03.2024 4 z 5

Mýtonoši Mýtonoši Tracy Deonn

Sice už sem píšu třetí komentář, ale co.
Právě jsem je po třetí dočetla.
Nevím, co budu dělat ještě rok než vyjde třetí díl v originále a pak ještě další než vyjde v češtině.
Nesporný fakt je, že tahle kniha mě zajisté jednou dostane do ústavu.
Asi každou chvíli exploduji.
Až uslyšíte ránu, nedivte se...

Jinak téhle knize dávám všechny bambilióny hvězd co jsou v celém vesmíru a neskutečně moooooc vám to doporučuju.

25.02.2024 5 z 5

Sára. Kniha první Sára. Kniha první Esther Hicks

Ta knížka byla pěkná, ale nijak bombasticky mě nezaujala. Při čtení jsem si spíš říkala „Hele, tohle dělám taky tak!" A moc se mi líbila druhá část.

21.12.2023 5 z 5

Zlobryně a sirotci Zlobryně a sirotci Kelly Barnhill

Tahle kniha byla nádherná. Líbila se mi o mnoho víc, než DÍVKA KTERÁ UPÍJELA MĚSÍC. Líbil se mi příběh, líbilo se mi poslání, líbily se mi postavy, líbilo se mi přostředí...Krása

09.12.2023 5 z 5

Amari a Noční bratři Amari a Noční bratři B. B. Alston

Úžasná knížka, kterou jsem si moc užila. Příběh byl dobře vymyšlený, postavy příjemné a velká dávka akce a tajemství. Doporučuji!

Tily a knižní tuláci Tily a knižní tuláci Anna James

Fantasy pro malé děti, co s tímhle žánrem teprve začínají. Já jsem ji četla s tím, že to tak je a brala jsem to jako oddychovku. Ač byl příběh předvídatelný, mě to bavilo.

Půlnoční hodina Půlnoční hodina Benjamin Read

Knihu nemohu hodnotit hvězdičkami, protože jsem ji nedočetla. Po rozečtení jsem se k ní zkusila s docela dlouhými pauzami vrátit asi třikrát, ale ani jednou se mi nepodařilo dojít do cíle. Podle toho, co jsem zvládla přečíst mi přišla taková dětská, to mnohdy nevadí, pokud zrovna netoužíte po bojovné fantasy akci.

11.08.2023

Magie havranů Magie havranů Margaret Rogerson

Tahle kniha vlastně nebyla špatná, jen ke mě přišla ve špatnou chvíli. Hlavní zápletka mi nějak unikala, přišlo mi, že se tam zatím stále nic neděje a najednou jsem za půlkou knihy a pořád nic. Chvíli jsem uvažovala, že knihu nedočtu, ale řekla jsem si, že už je to jen kousek a nakonec jsem zdárně dospěla ke konci. Na konci jsem přemýšlela, proč by tam vlastně měl ten závěrečný boj být. Zkrátka jsem po přečtení knihy KOUZLA RODU THORNŮ čekala asi víc akce, ale jako prvotina autorky je to příjemné oddychové čtení:)

07.08.2023 4 z 5

Mýtonoši Mýtonoši Tracy Deonn

Bomba! Úplně skvělá kniha!!! Nechybí v ní akce, magický systém skvěle funguje a prostě moc krásná. Já ji dočetla a po sedmnácti dnech, kdy se mi nepovedlo začíst ani do jedné z knih, co jsem plánovala jsem se do nich znovu pustila a nelituji toho. Tahle kniha naprosto hnula mým pohledem na svět a já jsem do té doby, než jsem ji přečetla netušila, že je možné, aby byl člověk z knihy paf přes půl roku!
PS: na začátku podzimu by údajně měl vyjít druhý díl :D

14.06.2023 5 z 5