_Knihomolka_ _Knihomolka_ komentáře u knih

Malé ženy Malé ženy Louisa May Alcott

Toto byl můj první román, který jsem před nedávnem četla a mile mě překvapil. Autorka krásně vystihla prostředí ,ve kterém se děj odehrává, plesy, postavy, jejich charakteristiku i vzhled. Jediné, co musím knize vytknout, je, že mohla mít pár stránek navíc. DOPORUČUJI.

03.11.2020 5 z 5

Rozum a cit Rozum a cit Jane Austen

Moc krásná romantická kniha. DOPORUČUJI.

31.10.2020 2 z 5

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Bouhužel mě tato kniha vůbec nezaujala. Zasekla jsem se na 121 straně, protože mě to už nebavilo. Nechám si ji na střední školu na povinnou četbu a budu doufat že se do toho nějak donutím.

31.10.2020 3 z 5

Jezevčíkovy trable Jezevčíkovy trable Frauke Scheunemann

Další a bohužel už poslední kniha o jezevčíkovi Herkulovi. Všechny knížky z této série byly super. Líbilo se mi prostředí, ve kterém se příběh odehrával, sympatické postavy a také vtipné dialogy.

31.10.2020 5 z 5

Jezevčík jako svědek Jezevčík jako svědek Frauke Scheunemann

Další díl jezevčíka Herkula mě opět nezklamal, krásný jako zbytek knížek od Frauke Scheunemannové.

31.10.2020

Z pohledu jezevčíka Z pohledu jezevčíka Frauke Scheunemann

Knížka byla zábavná, oddychová, místy i romantická a vypravěč jezevčík Herkules byl skvělý.

31.10.2020 5 z 5

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

Tato kniha si zaslouží jednoznačně pět hvězdiček z pěti. Líbila se mi, už když jsem viděla tu její nádhernou obálku, a doufala jsem, že mě nezklame. A také že nezklamala. Kniha má romantickou linku, odehrává se ve starší době v Londýně, místy je i napínavá a autorka skvěle do děje zakomponovala postavy, které jsou velmi sympatické, a dokázala skvěle vystihnout jejich charakteristiku a vzhled. Proto jsem se do knihy dokázala vžít a prožívala jsem to, co hlavní hrdinka knihy Animant . Je to ta nejlepší kniha kterou jsem kdy četla. Doporučuji všem romantickým duším.

30.10.2020 5 z 5