klas klas komentáře u knih

Dalších 365 dní Dalších 365 dní Blanka Lipińska

(SPOILER) celá série měla neskutečný náboj, který mě velmi bavil. jenže jakmile jsem zjistila, že se nakonec zamiluje do někoho jiného a Massimo se zblázní, okamžitě jsem přestala číst. zatím je to jedna z knížek, která mě nejvíce zklamala.

30.05.2023

Aliance Aliance Veronica Roth

série byla spletitá (jak děj, tak i mezilidské vztahy). bylo tam vepsáno spoustu pocitů a emocí. všechny knihy byly čtivé a mně osobně se moc líbily. jen škoda toho konce.

mám z něj stejný pocit, jako když Rowlingová dala dohromady Rona a Hermionu. prostě mi to nesedí

26.12.2020

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Kniha byla čtivá, ale na můj vkus uspěchaná.. kapitoly se velmi rychle střídaly, ale jinak dobrá knížka..

15.10.2020

Moře klidu Moře klidu Katja Millay

Tuto knihu jsem si velmi oblíbila.. byla nápaditá a nechala čtenáře tápat, co se vlastně stalo a proč je taková jaká je.. tuto knížku doporučuji hlavně těm, kteří jsou romantické duše, nebo mají bujnou fantasii a rádi hádají, co se postavám v životě stalo, že je to takto ovlivnilo..

04.09.2020

Absint Absint Winter Renshaw

zajímavá knížka s nečekaným dějem.. jediné, co bych této knize vytkla je, že v epilogu není zmíněné co se stalo s její rodinou (strýcem, Bree.. a hlavně s otcem)

Láska online Láska online Penelope Ward

začátek knížky nasadil laťku hodně vysoko, bohužel konec knížky je dost odbytý..

Sexy profesor Sexy profesor Vi Keeland

tato kniha byla dle mého, jako vždy zdařená.. jen bych chtěla podotknout, že tato samá kniha, jen s jiným názvem (krásný omyl) již byla vydána ve slovenštině

25.08.2020