Klark Klark komentáře u knih

Seznámení Seznámení Marcela Remeňová

Seznámení mě zaujalo, protože ho napsala velmi mladá spisovatelka, ale četla jsem ho až po mámě, která knihu koupila, ale nejdřív jí četla sama. Myslím, že to udělala ze zvědavosti, ale nakonec byla nadšená a knihu doporučila i mně. Pak jsme si různě o všem povídali a obě si myslíme, že autorka je opravdu velmi chytrá a talentovaná. Co vše vymyslela a sepsala. Nedokážu do recenze napsat nějaký odborný rozbor, ale Lea je dívka, která dokáže vše, a to mám ráda. Harry je vtipný a Ben hodný kluk i když je vážný a svědomitý agent. Myslím, že Ben je hezčí než Harry a Lea by s ním měla zůstat. Teď už se s mámou chystáme i na další knihy Osm světů – Včelí lid a Rodina - máma je zase koupí a bude číst jako první. Pak zase něco napíšu i já do databáze. Nějaké moje hodnocení. Zatím dávám všechny možné hvězdy. Klark

13.06.2016 5 z 5

Včelí lid Včelí lid Marcela Remeňová

Prázdniny v Chorvatsku jsem po večerech a někdy i odpoledne trávila s Leou a Harrym, Jamesem, Benem a Hmyzáky. Bavilo mě se posouvat dál v jejich osudech. Mám už i Rodinu, takže zvládnu možná i třetí díl Osmi světů do září. Klark

07.08.2016 5 z 5

Rodina Rodina Marcela Remeňová

Rodina je opravdu dobře vybraný název pro třetí díl Osmi světů, protože i já se s hrdiny této série už cítím být velmi spřízněná. Seznámila jsem se s Leou, Harrym, Layerovými i Larou v prvním díle „Seznámení“ a zažila a procestovala a sdílela jsem s nimi opravdu hodně času a míst nejenom v naší Galaxii. Těším se na 4.díl i když na druhou stranu mám trochu strach, jak celá Osmisvěťanská sága nakonec dopadne. Taky se obávám chvíle, když se budu se všema muset rozloučit. Klark

22.10.2016 5 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

I když to nebylo ze začátku nijak čtivé, překousala jsem se a pak už se to rozjelo. K

10.09.2020 4 z 5

Odkaz Dračích jezdců 1–3: Eragon / Eldest / Brisingr Odkaz Dračích jezdců 1–3: Eragon / Eldest / Brisingr Christopher Paolini

Moc se mi knihy o odvážném Eragonovi zaujali

13.06.2016

Misery Misery Stephen King