klarakozlova klarakozlova komentáře u knih

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Za mě kniha velmi dobře čtivá co čtenáře udrží do noci vzhůru. Při čtení této knihy na veřejnosti, jsem se i trochu styděla jestli se mé tváře například nezbarvují do růžova. Pokud čtete knihu a vnímáte každé její slovo - může se to v intimních pasážích stát :-) Za mě určitě tato kniha nepatří do sekce odpad a věřím, že po uplynutí nějaké doby opět otevřu a s chutí se začtu.

24.10.2016 4 z 5

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Kniha je velmi dobře čtivá. V časových rozdílech se jako u jiných knih neztrácím, vše do sebe pasuje a navazuje. Děj je napínavý až do konce. Doporučuji :-)

17.03.2017 5 z 5

Kafe @ cigárko Kafe @ cigárko Marie Doležalová

Do kavárničky ideální četba. Nenáročná a vtipná :-)

24.10.2016 4 z 5

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

Pro mě druhá kniha po Hypnotizérovi a určitě o něco málo slabší. Četla se však také dobře, protože je rozdělena na krátké kapitoly. V některých až moc krátké, ale na místě, protože se prolínalo několik dějů v jedné časové linii. Za mě knížka nejen na dlouhé zimní večery, kterou doporučuji!

07.03.2017 4 z 5

Toxická psychóza Toxická psychóza Lilly Ellen

Silný příběh, ale toť vše bohužel. Podruhé bych určitě knihu nečetla..a druhý díl mě neláká. Knihu jsem zakoupila pouze díky zmiňované lokalitě a snad ani nedokaži doporučit dál. To co je v této knize je mnohem lépe popsáno a zpracováno v jiných knihách..

04.12.2016 1 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Kniha mě zpočátku moc nebavila, ale přesto jsem se nemohla odtrhnout. Rozdělení kapitol dle osob a skok rok sem měsíc tam mě přišlo matoucí. Vracela jsem stránky, abych lépe chápala.. Ve finále jsem ale přečetla knihu za víkend a zklamaná určitě nejsem. Konec nečekaný a tak kniha splnila očekávání.

04.12.2016 4 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Tato kniha mě pohltila tak, že jsme jí měla během pár dnů přečtenou. Kdybych nemusela do práce nebo jinak fungovat, určitě bych jí zvládla na jeden zátah :-) Doporučuji!

19.08.2015 5 z 5