klarabooks klarabooks komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Krásná kniha, dojemná... První strany začínají lehce, pak děj postupuje možná až trochu moc rychle, ale zas je pravda, že má příběh dynamiku a spád. Nevím , jestli to bylo úplně příjemné čtení pro všechny , ale vím, že to jak autorka popsala sutné věci v této knize , tak to se jí povedlo moc ! Dávám pět hvězd !

10.02.2018

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Výborné, výborné, výborné! Kniha nejenže nám ukazuje současné problémy jako alkohol,domácí násilí atd ale ukazuje nám hlavně , že i toto se vůbec může někde dít... Krásná kniha,napínavá až do poslední strany a hlavně lepší než film ! Dávám 4 hvězdy!

10.02.2018 4 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Má oblíbená kniha. Tak zábavná a přitom tak napínavá ! A to rozuzlení na konci to jsem teda hleděla... Zkrátka výborná kniha ke které se ještě určitě jednou vrátím.

10.02.2018 5 z 5

Ďáblova hora Ďáblova hora Deon Meyer

Nejlepší kniha , jakou jsem kdy četla! Deon Meyer se tímto stává mým nejoblíbenějším spisovatelem! Ďáblova hora je směs kriminálního thrilleru ,ale hlavně ,ukazuje nám,že spravedlnost musí být... Napínavé až do posední strany! Doporučuji hlavně čtenářům knih Hedvábníka,Volání kukačky... Opravdu brilantní kousek ke kteréme se určitě ještě v budoucnu vrátím!

10.02.2018 5 z 5