Kiki C. Kiki C. komentáře u knih

R.U.R. R.U.R. Karel Čapek

Tuto knížku jsem měla v povinné četbě a myslela jsem si, že to bude nuda, ale nakonec jsem se od ní nemohla odtrhnout. Prostě super! :))

04.08.2012 5 z 5

Arthur Spiderwick: Klíč k určování kouzelných tvorů ve světě kolem nás Arthur Spiderwick: Klíč k určování kouzelných tvorů ve světě kolem nás Tony DiTerlizzi

Úžasná kniha, pomohla mi si dopředstavit různé kouzelné tvory. Navíc podle této knihy můžete malovat obrázky. Je to super! :))

Romeo a Julie Romeo a Julie William Shakespeare

Dokonalá kniha/hra. Miluju jí. Zkrátka, čte se dobře a má skvělej příběh. A na konci jsem věděla, že oba zemřou, ale i tak jsem do poslední chvíle doufala, že to přežijou! :))

Probuzená Probuzená Kristin Cast

Miluju tyhle knihy! Nevíte kdy má vyjít další díl? Jinak Neferet už mě tam vážně štve. :-))

Kůň, který si mě vybral Kůň, který si mě vybral Susan Richards

Tahle kniha je dokonalá. Není na ní co vytknout. Zbožňuji jí! :))

03.08.2012 5 z 5

Život jde dál Život jde dál Lauren Brooke (p)

Úžasnej díl! :)) Ale i smutnej :((

27.08.2012 5 z 5

Alchymista Alchymista Michael Scott

Alchymista mě vůbec nebavil. Přišel mi celej takovej nudnej, ale pak jsem začala číst Čaroděje a už jsem se od toho nemohla odtrhnout. Jsem ráda, že jsem vydržela a četla dál. :))

04.08.2012 2 z 5

Ze začátku jsem si touto knihou nebyla až tak jistá, ale jakmile jsem jí začala číst, vtáhla mě do sebe a já už nemohla přestat. Líbili se mi ilustrace, styl, a hlavně ten příběh. Je o tanci, lásce a tak podobně a to já ráda, protože tanec miluji. Doporučuji všem na 100%! :))

Šimrání u srdce Šimrání u srdce Sabine Both

Než jsem jí začala číst, tak jsem si myslela, že to bude nuda, ale nakonec mě to celkem bavilo. Celou dobu, co jsem tuto knihu četla, jsem si říkala, proč je Lana tak slepá a nevšimne si, že jí Jan miluje!

04.08.2012 3 z 5

Chatrč z kostí Chatrč z kostí Petra Vaisová

Tuto knihu jsem několikrát rozečetla a vždy jsem přestala na stejném místě. Ale nakonec jsem se dokopala k tomu, že jí přečtu celou. Doporučuji spíše pro kluky, kolem 11 let.

04.08.2012 2 z 5

Zbožňuju New York Zbožňuju New York Lindsey Kelk

Čekala jsem, že to bude blbost, ale po přečtení jsem byla ohromě nadšená! Všem doporučuji! :)