Kešu1981 Kešu1981 komentáře u knih

Bouřlivá noc Bouřlivá noc Elle Kennedy

"Jsem teď oficiálním členem Roxburských Lvů.“ "To je… amatérská rugby liga pro gaye. Sezona začíná v červenci.“...tak to mě dostalo :o) díky, záchvat smíchu jsem u téhle knížky nečekala.

21.05.2022 4 z 5

Král Král Devney Perry

A heleme se koukejme se...todle mě ba :o)
Novinářka Bryce prahne po vzrušení z pátrání po "příběhu"...a dostanete to v podobě bývalého šéfa gangu motorkářů Dashe.
Je to čtivé. Je to romantika-detektivka, napínavé jen ždibec. Bohužel, na konci příběhu neznáme vraha a důvod msty, ale snad se to dozvíme v příštím díle s Genevieve. Autorka umí zaujmout. Jen kdyby každá erotická pasáž...naštěstí jich bylo jen krapet...nezačínala větou "strčil mi jazyk do pusy"...nevyznívá to ani trochu romanticky.
Už teď se těším na dalších 5 dílů o...Genevieve & Isaiah, Presley & Shaw, Scarlett & Luke, Cassandra & Leo, Nova & Emmett.

15.05.2022 4 z 5

Území vlků Území vlků J. R. Ward (p)

Proč proč proč... 400 stran, abych se dozvěděla... pokračování příště? Žíši! Tohle nesnáším.
No a teda k příběhu...sice je tam záhada, napětí a romantika, ale... postrádá to "říz" Bratrstva. Už to prostě není ono. Spíš už jde jen o výdělek na úkor čtenářů (mě) hltajících Wardku z dob Bratrstva. A to že je tam Bratrstvo zmíněno okrajově v podobě Xhex tomu nijak vlastně nepomáhá.
Jo, jasně, teď už musím jen čekat na další díl, protože nevím jak to skončí, ale už to prostě není "ono", chjo...

12.05.2022 4 z 5

Má mě rád, nemá mě rád Má mě rád, nemá mě rád Sally Thorne

Občas jsem se uchechtla, občas jsem protáčela oči. Možná kdyby to nebylo vyprávěno jen z jejího...někdy až patetického...pohledu, bylo by to zajímavější.

10.05.2022 3 z 5

Molly Molly Agnieszka Lingas-Łoniewska

Jak řekla Molly..."tohle je mazec". Se závěrem až infarktovým...pro mě. Paní autorka je teda talent, klobouk dolů. Velice čtivé! A díky za 2 epilogy.

08.05.2022 4 z 5

Jsem tu pro tebe Jsem tu pro tebe Lenka Křížová

Příběh Mikuláše a Alexe se mi moc líbí. Další MM romance ke které se ráda vrátím. Z knížek Lenky Křížové na mě vždy dýchne klid, pohoda, romantika, naděje, láska a šťastné konce. Miluju to!
A teď...kdy, kdy, kdy?...kdy vyjde další knížka? A když dám 2x 5 hvězd vyjde nová knížka ještě letos? :o) sem závislák

07.05.2022 5 z 5

Dej mně mého syna! Dej mně mého syna! Maya Blake

Hmmm, povedená HQ... teď jen kdyby se vydal i díl o Axiosově bratrovi Neovi...ať vím, cžže mu kdo vzal :o)

30.04.2022 4 z 5

Ukradená princezna Ukradená princezna Millie Adams

Tahle HQ se povedla... čtivý a vydařený příběh dle pohádky Kráska a zvíře... přečtu si i ostatní díly od paní autorky :o)

29.04.2022 4 z 5

Hudba z vedlejšího kupé Hudba z vedlejšího kupé M. K. Hardy

Tak především, souhlasím s komentářem margareth1189. S tím rozdílem, že já to dočetla. A bohužel, mé hodnocení knih této autorky má sestupný ráz. Čím to asi bude? Postrádám v příběhu humor a vtipné hlášky (Knihomolka). Chyběla tomu chemie mezi hrdiny v příběhu (Hacker). Celé to bylo nudné, nevěrohodné, nedotažené, ničím mě to neoslovilo. Škoda.

23.04.2022 2 z 5

Královsky v háji Královsky v háji Emma Chase

(SPOILER) ..."Rukama se Nicholasovi ovinu kolem krku, zatímco mu hnětu zadek."...hmmm, a že sem tak smělá, to se dělá jak...a čím?!
A zdaleka nekončím...v jedný kapitole v březnu sněží, v další kapitole (o 14dní později) jedou motorkou na pláž a na dece se muchlují a mluví o letní romanci...to jako vážně?! V kterým vesmíru jsou 2 týdny jako čtvrt roku?!
Prej Královsky v háji...no, to já rozhodně jsem! Vadí mi totiž, že to neladí, nedává smysl, je to celé frustrující a dětinské. Takže, pro mě, pohádka o namachrovaném princi a chudé servírce nevyšla, škoda.

22.04.2022 2 z 5

Tajný pánský knižní klub Tajný pánský knižní klub Lyssa Kay Adams

Hodně zajímavé podání romantické (a trochu i erotické) komedie. A opravdu nechybí humor, což velmi oceňuji! Nečekejte žádné potkali se, zamilovali se, vzali se. Ne ne ne. Tady to začíná po třech letech manželství v momentě, kdy všechna drobná nedorozumění, všechny menší ústupky a všechna nesplněná očekávání vygradují a bouchnou v podobě velkého O-ne.
Hrozně moc se mi líbí myšlenka, že rozpadající se vztah mezi partnery stojí za záchranu a ne, v dnešní době již klasické, jít rovnou od problémů pryč. Autorce se to povedlo trefně vyjádřit, tleskám! Jo jasně, není to žádné veledílo, ale je to čtivé, děj rychle plyne a ani trochu nenudí.
Doufám, že se u nás přeloží a vydají i další 4 díly členů tajného pánského KK (Braden & Liv, Noah & Alexis, Vlad & Elena, Colton & Gretchen).

20.04.2022 4 z 5

Dej mi Království Dej mi Království Marcy Jell

Je mi líto, ale ne. Tohle není autor pro mě. Vlastně si myslím, že jde jen o výdělek za povídky, které za to nestojí.

18.04.2022 1 z 5

Knihovnice a šejk Knihovnice a šejk Dani Collins

Hodně vydařená HQ. Oceňuji humor v příběhu. Mile mě to překvapilo.

18.04.2022 4 z 5

Liliana Liliana Anna Szafrańska

(SPOILER) Nodoháaaje...nejsem žádná plačka, ale... když ten malej špuntík řekl Lilce "mám tě rád"... spadlo mi něco do oka...faaajn, kecám, řvala jsem jak želva :o)
Neskutečně krásně napsaný příběh! Už se nemůžu dočkat dílů s Malvínou a Džas.

17.04.2022 5 z 5

Můj klenot Můj klenot Lauren Blakely

Hmmm...tak tohle je příběh pro večer tzv pod lampu. Ne, nečekejte nic hlubokomyslného, o tom to není. Je to prostě jen žhavá rychlovka. Vyprávění z jeho pohledu o jednom týdnu, během kterého si s kamarádkou hrají na falešné snoubence, zamilují se a pak...trochu napětí...se vezmou :o)

16.04.2022 3 z 5

Když jsme si věřili Když jsme si věřili Sarina Bowen

Z pohledu LGBT+ paní autorka téma asexuality hodně podcenila a nezvládla. Vlastně to bylo dost urážející. Proto, i když to byl celkově velice čtivý příběh, je mi to líto, ale strhávám hvězdy.

15.04.2022 3 z 5

Skandální noc Skandální noc Elle Kennedy

Je to rychlé. Je to mělké. Je to čtivo na pár hodin mozek nepotřebující.
Kdyby se to vydávalo jako HQ, bylo by to levnější a o to víc fajne :o)

14.04.2022 3 z 5

Úkryt Úkryt Nora Roberts

N.R. je prostě skvělá spisovatelka. Když vezmu celou její sérii Smrtící, pak Úkryt to jen znovu dokazuje. Vtáhne a nepustí do poslední stránky. A přitom nejde o napětí jako takové, protože celou dobu víte, kdo je tím záporákem v příběhu. Jenže je to tak poutavě popsaný příběh Cate a její herecké rodiny, že to s ní vše nejen prožíváte, ale taky jí fandíte a nedočkavě očekáváte, kamže se přes "odbočky" v životě posune. A Aiden, Hugh, Dillon...uuuuf, těžká zátěž pro moje vaječníky :o)

12.04.2022 4 z 5

Profesor Sympaťák Profesor Sympaťák Leisa Rayven

(SPOILER) Chápu správně, že sebestředná, povrchní a zamindrákovaná hrdinka potkala svojí pravou lásku ve třech letech a svým chováním poslala ten vztah v pubertě do kopru? Pročež po desítce let se potkají, a voalá, z nenávisti se vyklube právě ta "práva láska"?! A to rychlostí z 0 na 100, že i formulu F1 by zbledla závistí.
Jako proč ne, ovšem to bych tomu příběhu musela věřit. A k tomu mi chybělo hodně. Bylo to totiž neskutečně ploché. Vždyť i óchání nad texty Profesora Sympaťáka jsem jim nevěřila.

10.04.2022 2 z 5

Ďábel v přestrojení Ďábel v přestrojení Lisa Kleypas

Netuším co má společného Keir a Merritt s Ravenelovci, jako pokračování série to nevidím. Ale bylo to skvělé, čtivé a moc mě to bavilo.

08.04.2022 4 z 5