_kesidy_ _kesidy_ komentáře u knih

Řekni mi tři věci Řekni mi tři věci Julie Buxbaum

Taková sladká oddechovka. Líbí se mi autorky styl a určitě si tuto knížku přečtu někdy znovu. Hned na začátku jsem věděla kdo bude ten tajný “NN”, ale i tak to bylo fajn. Na knize mě zaujaly nenápadné zmínky o dalších knihách, jako například Harry Potter, nebo Hamlet, to se mi opravdu líbilo. Knížku určitě doporučuji

21.10.2020 4 z 5

Navždycky Navždycky Nofreeusernames (p)

Knihu jsem si koupila, protože jsem viděla na instagramu hrozně moc doporučení, ale kniha mě trošku zklamala. Je to prostě klišé, které je pouze obohacenné chatama. Kdyby tam nebylo to, knihu bych si nekoupila už vůbec.
Ale má i pozitivní stránky. Líbila se mi zmíňka o seriálech a filmech. Taky samozřejmě to konci happyendem????????, za což jsem ráda. Obálka knihy je nádherná, ale kvůli zvláštnímu paperbacku, se kniha trosku špatněji četla. Dávám 4/5 hvězdiček

07.10.2020 2 z 5

Boží hrob Boží hrob Jay Kristoff

PANE BOŽE tenhle díl byl asi nejlepší. Celé mě to hrozně bavilo. A líbí se mi styl psaní. Ten konec jsem VŮBEC nečekala a musela jsem to asi 5 minut rozdýchávat, protože to byla pecka.

10.08.2020 5 z 5

Nebezpečně krásný Nebezpečně krásný Melissa Marr

Docela me zklamalo ze neskončilo spolu

05.07.2020 3 z 5

Hrdinka, Zrádkyně, Dcera Hrdinka, Zrádkyně, Dcera Morgan Rice

Je to zbytečně zdlouhavé, moc me to nebavilo. První díl byl lepší

15.06.2020

Supernova Supernova Marissa Meyer

(SPOILER) Jakooo ten konec mě fakt zklamal, čekala jsem něco víc. Doufala jsem ze na konci bude i nějaká závěrečná scéna s Novou a Adrianem. Nebo že Nová zjistila kdo je její setra. Ale tohle určitě ne. Nova, která pohrdala tou oslavou před rokem, se najednou ocitne na jednom z vozů.... proste je to nanic

07.06.2020 4 z 5

Ledová jako sníh Ledová jako sníh Danielle Paige

Vážně skvělý, ten konec jsem VUUUBEC nečekala. Zajímalo by me jestli někdy přeloží i zbylý 2 díly

24.05.2020 3 z 5

Temnota Temnota Kiersten White

Knížka je spíše taková oddechovka, není to špatný, ale nic moc extra se tam nedělo

15.05.2020 2 z 5

Voják, Bratr, Čaroděj Voják, Bratr, Čaroděj Morgan Rice

Nějaké části knihy me moc nebavili, jelikož se nic zajímavého nestalo, ale jinak fajn díl

08.05.2020 3 z 5