Kegina Kegina komentáře u knih

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Uzasne napsany pribeh. Stejne jako vsechny ostatni, ktere spisovatelka vydala. Chytne a nepusti. O hvezdicku mene davam jen pro ten silny pocit bezutesnosti, ktery me knihou provazel po celou dobu. Pani Mornstajnova je dokonaly spisovatel.

25.09.2023 4 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Uzasna kniha. Po jejim precteni jsem potrebovala dlouho "travit" smesici bezpravi, krivdy a pritom chuti zit a neustat ve svych snech. Pani Mornštajnová je stale lepsi a lepsi. Cetla jsem vsechny jeji knihy, ale tahle je snad pro me nejhezci a predstihla i Slepou mapu. Dekuji za to!

26.09.2021 5 z 5

Buďsbohem Buďsbohem Hoffee (p)

Nerada bych prozrazovala, ale ......
Navzdory v podstatě tížovému tématu jsem se velmi často zasmála, což se střídalo s intenzivnim soucitem k hlavní postavě knihy. V knize je hned několik momentů, kdy jsem byla překvapená, smutná, dojatá, naštvaná, rozesmátá... Zkrátka pěkná a dobrá omeleta emocí. Je to rozhodně kniha, která stojí za přečtení a zůstane forever součástí mé knihovny. Rozhodně se zde nedá upřít čtivost, jelikož kdo z nás netouží vědět, co je vlastně na konci našich příběhů?

22.11.2023 5 z 5

Tenkrát o Vánocích Tenkrát o Vánocích * antologie

Nejlepsi povidka byla od Marka Epsteina. Ostatni me sice nijak neurazelo, ale ani nenadchlo.

27.02.2023 2 z 5

Zeď Zeď Marlen Haushofer

Kniha byla skutecne hluboka, plna drsne samoty a okolností bezvychodne situace. Nicmene mne v tomto pripadne skutecne chybel zaver pribehu nebo alespon vysvetleni scifi udalosti.

19.06.2020 2 z 5

Dědina Dědina Petra Dvořáková

Velmi dobre popsane bezne zivotni situace vnimane ruznymi lidmi na ruzne zpusoby :-)

28.05.2020 3 z 5

Plyšový Buddha Plyšový Buddha Michal Čagánek

Takove hladive cteni. Bylo mi s knihou fajn.

08.03.2019 4 z 5

Ten, který se vrací Ten, který se vrací Andy Andrews

První díl byl úžasný. Tato kniha mne však přišla jako zoufala snaha autora o další díl. Bohužel pro mě úplně nepovedený.

10.12.2017 2 z 5