kaylee5060 kaylee5060 komentáře u knih

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Knihu jsem přečetla během čekání na letadlo. Během noci jsem to za čtyři hodiny zvládla.
Občas mi to přišlo nepřehledné a ztrácela jsem se často v postavách a nevysvětlených zápletkách. Na vraha jsem měla tři typy. Uhodila jsem správně, kde byla ukrytá věc, kterou hledali.
Přiznám se, že jsem nějaké pasáže přeskakovala, protože mě jednoduše nebavily. Příběh zajímavý, ale příliš táhlí a místy nezáživný. A byla tam velká podobnost s 'To'.
Hodnotím za dobrý nápad, v celku, zajímavé postavy a zajímavé menší zápletky.

04.03.2019 3 z 5

Studie v šarlatové Studie v šarlatové Arthur Conan Doyle

Sice jsem si nejdříve přečetla Psa Baskervilského, viděla seriál, což mi svět SH představilo, ale na požitku z téhle knihy to nic neubralo a knihu jsem "spolkla" během jediného večera.

03.12.2018 5 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Dětská klasika. :)

11.03.2019 4 z 5

Fantom Opery Fantom Opery Gaston Leroux

Jako člověk, jež viděl téměř všechna filmová zpracování, musím říct, že mě kniha příliš nenadchla, přesto dávám pět hvězdiček, protože kdykoliv se mě někdo zeptá, jaká je moje oblíbená kniha, řeknu tuto, či od Susan Kay. Knihu jsem četla před filmy a muzikály.

12.06.2019 5 z 5

Koralina Koralina Neil Gaiman

Poprvé jsem knihu četla asi před deseti lety. Možná v té době už byl i film a to byl důvod vyhledat tuhle knížku. Pamatuji se, jak mě nějaké části při prvním čtení nebavily, tudíž jsem je přeskakovala. Při druhém čtení jsem ji přečetla celou, ale ty části mě stejně nebavily a už si je moc nepamatuji. Film se v místech liší, ale o knize bych řekla, že ji mám raději.

04.12.2018 5 z 5

Hrdinkou snadno a rychle Hrdinkou snadno a rychle Meg Cabot

Knížka, ke kterou jsem si kdysi půjčila v knihovně a od té doby jsem prolezla celé peklo, jen abych ji měla doma.

21.03.2019 4 z 5

Mezi dvěma Mezi dvěma Kateřina Maruchničová

Kniha mi nevyhovovala stylem psaní i rychlým ukončením a vysvětlením všeho na jedné stránce.

07.12.2018 odpad!