Mezi dvěma

Mezi dvěma https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/392032/bmid_mezi-dvema-ohV-392032.jpg 3 11 8

Nikola, zasněná, ale i ambiciózní dívka, žije v naprosto odlišném světě, než většina ostatních. Mnoho lidí ji považuje za zvláštní. Ve srubu na okraji lesa prožila s rodiči láskyplné dětství. Avšak hrdinka touží vytvářet něco krásného, a jejím snem je stát se módní návrhářkou. Bohužel však po studiích práci snů nenachází, a její soukromí také stagnuje. Má sice milovaného dědečka, který rozumí každému jejímu slovu a kamaráda Tomáše, ale dívce stále něco schází… Právě tehdy zasáhne osud - Nikola potkává Ondřeje. Stačí pár pohledů a přeskočí jiskra. Zažívá s mladíkem žhavá milostná vzplanutí v tajných lesních zákoutích, avšak nic netrvá napořád. Ondřej musí odjet a Nikola, omámená vidinou vzrušujícího života ve velkoměstě, odjíždí s ním. Její život se konečně rozbíhá. Štěstí, vysněného muže i práci má téměř na dosah. Jenže přichází krutá osudová rána, která zamíchá kartami.... celý text

gargamelka
14.03.2021 4 z 5

Knížku slupnete jako malinu. Milé čtení, které pohladí po duši a příjemně překvapí konec.

nada3314
05.07.2020 4 z 5

Milé romantické čtení. Styl psaní se mi líbil, děj knihy mě zajímal, přečteno za chvilku. Taková jednohubka v létě k vodě ideální.

knizninadsenec
03.07.2020 5 z 5

Hezká obálka a písmo mi také vyhovovalo, bylo příjemné.
Nádherný romantický příběh dvacetileté Nikoly. Jako ze života. Prožívala lásku, smutek, musela učinit zásadní rozhodnutí,...
Příběh se mi velmi líbil, dobře se četl a konec mile překvapil.
Krásné romantické - oddechové - čtení.
Postavy jsou skvělé a já si je oblíbila.
Za mě velmi doporučuji, je to skvělá jednohubka na cesty nebo prostě pro relaxaci, krásný příběh.

barbb8k
12.06.2020 3 z 5

Jde vidět, že tato kniha je autorčina prvotina v jiném žánru.

Většina postav mi nebyla sympatická. Hlavní hrdinka mě štvala ze všeho nejvíc. Nikdy jsem nečetla, a ani neviděla žádnou dívku, která by byla víc naivní. Její myšlení jsem většinu knihy nechápala... Představte si, že se s nějakým klukem znáte pouhých dvacet minut a už si dáte pusu.
Jediné dvě postavy, které jsem si zamilovala, jsou Nikolin dlouholetý kamarád Tomáš a její matka.

Do děje jsem se začetla, ale ne že bych se nemohla odtrhnout.
Konec byl podle mě trochu uspěchaný. V podstatě bylo všechno moc uspěchané. Stačilo by přidat třeba jen pět stránek, ale i tak by to bylo lepší.

janina66
03.07.2019 5 z 5

hodinová, limonádová jednohubka. 4etla se výborně, líbila se mi.

Gabriela456
27.04.2019 5 z 5

Odpočinkové čtení, kniha se četla velmi dobře.

alnahu
07.02.2019 3 z 5

Toto byl spíše takový odpočinkový dívčí román pro romantické duše, ale četl se mi dobře .

kaylee5060
07.12.2018 odpad!

Kniha mi nevyhovovala stylem psaní i rychlým ukončením a vysvětlením všeho na jedné stránce.

2020  65%Prokleté oči
2018  69%Mezi dvěma