Mezi dvěma

Nikola, zasněná, ale i ambiciózní dívka, žije v naprosto odlišném světě, než většina ostatních. Mnoho lidí ji považuje za zvláštní. Ve srubu na okraji lesa prožila s rodiči láskyplné dětství. Avšak hrdinka touží vytvářet něco krásného, a jejím snem je stát se módní návrhářkou. Bohužel však po studiích práci snů nenachází, a její soukromí také stagnuje. Má sice milovaného dědečka, který rozumí každému jejímu slovu a kamaráda Tomáše, ale dívce stále něco schází… Právě tehdy zasáhne osud - Nikola potkává Ondřeje. Stačí pár pohledů a přeskočí jiskra. Zažívá s mladíkem žhavá milostná vzplanutí v tajných lesních zákoutích, avšak nic netrvá napořád. Ondřej musí odjet a Nikola, omámená vidinou vzrušujícího života ve velkoměstě, odjíždí s ním. Její život se konečně rozbíhá. Štěstí, vysněného muže i práci má téměř na dosah. Jenže přichází krutá osudová rána, která zamíchá kartami....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/392032/mezi-dvema-ohV-392032.jpg 1.52
Romány, Pro ženy, Erotika
Vydáno:, MaHa

Kniha Mezi dvěma

alnahu

Toto byl spíše takový odpočinkový dívčí román pro romantické duše, ale četl se mi dobře .

kaylee5060
07.12.2018odpad!

Kniha mi nevyhovovala stylem psaní i rychlým ukončením a vysvětlením všeho na jedné stránce.

Kateřina Maruchničová

Kateřina Maruchničová