Katuuusenka Katuuusenka komentáře u knih

Jiná, ale pořád já Jiná, ale pořád já Jolana Dajbychová

Pro je to jedna z nejlepších českých knížek. Moc se mi líbila, rozhodně doporučuji všem. Originální a dojemný příběh a představitelný pro lidi, co v té době nežili :)

03.02.2024 5 z 5

Co za světla není vidět Co za světla není vidět Kerstin Gier

Mně se knížka moc líbila. Supr příběh, fajn humor, postavy mi hned přirostly k srdci. Už se těším na pokračování :)

03.02.2024 5 z 5

V poslední vteřině V poslední vteřině Nele Neuhaus

Myslim ze skvely pokracovani, doufám že to není konec

28.06.2023 5 z 5

Zloděj blesku Zloděj blesku Rick Riordan

Skvělý ale naprosto skvělý fantasy. Jak se může někomu nelíbit nechápu. Doporučuji všem, kdo milujou řeckou mytologii a tenhle žánr jako já

02.03.2023 5 z 5

Cesta do Snowfieldu Cesta do Snowfieldu Gina Mayer

Zoe mi přijde hrozně sobecká a až nezdravě sebevědomá, jenom k Šamanovi mi přišlo že se chovala spravěji. Jinak fajn knížka

02.03.2023 2 z 5

Záhada zamčeného kupé Záhada zamčeného kupé Robin Stevens

Super YA detektivka inspirovaná Vraždou v orient expresu. Celá série je moc fajn, tenhle díl za mě nejlepší. Tentokrát je tam i trochu lásky a vrah jako vždy překvapil...

02.03.2023 5 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

No, kdo by Harryho nemiloval. Můj nejoblíbenější díl. Navíc kolik věcí ve filmu nebylo. Jestli jste ještě nečetli tak je to vaše povinost.

Největší vítězství Největší vítězství Nele Neuhaus

Můj nejoblíbenější díl a jedna z nejoblíbenějších knížek. Oblíbila jsem si Farida a Elenu a Melike mám ráda odjakživa. Pro všechny co milujou koně

Ostrov kormoránů Ostrov kormoránů Jan Švrček

Za mě nic moc. Od dobrodružné literatury bych očekávala víc...

28.02.2023 1 z 5

Prašina Prašina Vojtěch Matocha

Na tu knížku jsem slyšela hodně špatný ale i dobrých recenzí. Za mě je to nejlepší knížka vůbec. Nechápu co na ní ostatním vadí. Stopro doporučuju všem co rádi čtou dobrodružnou literaturu