Největší vítězství

Největší vítězství https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/446684/bmid_nejvetsi-vitezstvi-YDB-446684.jpg 4 14 2

Elena série

Moderní Romeo a Julie s detektivní zápletkou. Co se to jen s Timem děje? Od Elenina návratu z Ameriky je jako vyměněný a ona už vůbec neví, na čem vlastně je. Když Elena na posledním turnaji v sezoně spadne z koně a těžce se zraní, není to Tim, kdo ji navštíví v nemocnici, nýbrž Farid. Ovšem proč by se měl tento krásný kluk, navíc vycházející fotbalová hvězda, zamilovat zrovna do ní? Když jednoho večera zmizí Timova malá sestra, vydává se Elena na cestu do nebezpečí…... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CPress

Ihr größter Sieg , 2016

Katuuusenka
28.02.2023 5 z 5

Můj nejoblíbenější díl a jedna z nejoblíbenějších knížek. Oblíbila jsem si Farida a Elenu a Melike mám ráda odjakživa. Pro všechny co milujou koně

Elulilinka1
17.11.2021 5 z 5

Přišlo mi, že na rozdíl od Tajemství Dubové farmy (4. díl této série), se tentokrát příběh méně točil kolem koní a více kolem hlavní hrdinky - Eleny. Nemůžu však říct, že by to bylo špatně, protože čtenář občas nechce pořád a dokola číst, jak Elena skáče přes překážky nebo je na vyjížďce.