KateřinaW. KateřinaW. komentáře u knih

P.S. P.S. Aňa Geislerová (p)

Mě to bavilo. Bylo to takové osvěžující letní krátké čtení. Určité pasáže mě donutily zamyslet se nad životem. Bylo také zajímavé nahlédnout do života slavné osobnosti, na kterou jsem změnila po přečtení knihy názor. Ilustrace jsou skvělé.

14.09.2021 4 z 5

Faleš Faleš Sibel Hodge

Takové průměrné čtení. Nápad byl moc fajn, chvílemi bavilo hodně, chvílemi mi to přišlo takové nedotažené. Celkově však hodnotím spíše kladně.

26.04.2021 3 z 5

Pusinka Pusinka Sophie Hannah

Dle námětu jsem čekala od knihy asi víc. Bylo to takové ufňukané, nedotažené, zdlouhavé.
Dočteno po zdlouhavém přemlouvání sebe sama.

14.09.2021 2 z 5

Kniha mi bohužel mi neposkytla to co jsem od ní čekala. Moje očekávání bylo poznání Hygge více do hloubky. V podstatě jsem se nic nového nedozvěděla, nic mi to nepředalo a není vlastně ani nic co bych si zapamatovala pro aplikaci v běžném životě. Na druhou stranu naštěstí neměla mnoho stran. Číst se to však dalo, jen škoda věčných opakování.

14.09.2021 2 z 5

Kdy? Kdy? Victoria Laurie

Z knihy jsem nadšená. Téma bylo velmi originální a celkově je kniha velmi čtivá.
Čekala jsem od ní možná trochu něco jiného, ale vůbec to nevadilo, moc jsem si to užila :-)

14.09.2021

Za tebou Za tebou Sibel Hodge

Za mě takové oddychové čtení s očekávaným závěrem. Nenadchla a neurazila. Myslím, že brzy zapomenu o čem to bylo.

26.04.2021 2 z 5

Záhada domu Marwicků Záhada domu Marwicků Darcy Coates

Za mě jedna z nejlepších knih, které Darcy napsala. Jsem ráda, že to bylo opravdu pojato duchařsky (bez zombíků a jiných příšer). Chvilkami mrazení bylo. Škoda jen, že se ty knihy ztenčují.

26.04.2021 4 z 5