KateCullen KateCullen komentáře u knih

Leonardův stín Leonardův stín Christopher Grey

Narazila jsem na knihu jen náhodou a nic moc jsem od ní nečekala, ale opak byl pravdou - skvělý děj, takže jsem knížku zhltla jedním dechem :)

30.08.2011 5 z 5

Trápení Trápení Richelle Mead

Poutavý příběh - trošku něco jiného než VA, ale pořád tam účinkují nadpřirozené bytosti. Příjemně mě překvapilo prostředí - knihkupectví, knihy, hlavní hrdinka se seznámí se spisovatelem... skvělé! A co se týče města - v Seattle už byli zapasovaní i upíři ze Stmívání, takže se to tam musí démony jen hemžit :). Jen si říkám, že některé scény v knize by měli by být 18+ ;).

21.08.2011 5 z 5

Přechod Přechod Justin Cronin

Kniha mě zaujala už po přečtení první věty a od té doby jsem ji nemohla pustit z ruky. Některé pohledy postav se mi líbily víc - hlavně Amy nebo Peter. Těším se, až vyjdou další dva díly, které si rozhodně nenechám ujít!

29.07.2011 5 z 5

Napořád Napořád Alyson Noël

Knížka byla taková napodobenina Stmívání, což mi nevadilo. Spíše jsem nedokázala překousnout, že příběh je vyprávěn v přítomném čase - tak jsem se někdy úplně ztrácela v ději a musela se vrátit o pár stránek zpátky. Ale určitě si přečtu druhý díl, jsem zvědavá, co se stane dál.

30.05.2011 4 z 5

Zavržený Zavržený Becca Fitzpatrick

Připadalo mi, že nějaké části se podobaly Stmívání - ale tak co, každé knížka se podobá jiné :)
Příběh byl poutavý a hodně čtivý - za 2 dny jsem ji celou zhltla.

10.05.2011 5 z 5

Polibek Polibek Jacqueline Wilson

Ten konec je vážně nečekaný...

20.04.2011 2 z 5

Universum (2-svazková) - Encyklopedie pro 21. století Universum (2-svazková) - Encyklopedie pro 21. století kolektiv autorů

Ještě nikdy mě nezklamala, našla jsem vždy to, co jsem hledala.

19.04.2011 5 z 5

Jantarové kukátko Jantarové kukátko Philip Pullman

Snad nejlepší díl z celé triologie...

01.02.2011 5 z 5

Synové osudu Synové osudu Darren Shan (p)

Takový konec jsem vůbec nečekala, ale to knížce na kráse vůbec neubralo...

01.02.2011 5 z 5

Rozvaliny Gorlanu Rozvaliny Gorlanu John Flanagan

už dlouho jsem se na ni dívala, ale až teď jsem se jí konečně odhodlala přečíst a musím říct, že mě plně zaujala a hned jsem ji zhltala a až budu mít čas, určitě si přečtu další díly

14.01.2011 5 z 5

Mágové Mágové Lev Grossman

zajímavá knížka, ale hodně mi to připomínalo Letopisy Narnie...

30.11.-0001 3 z 5