Kate.S Kate.S komentáře u knih

Aerie / Zúčtování Aerie / Zúčtování Thomas Sniegoski

Druhý díl této ságy se mi líbil více než první. Je tu více napětí a válečných scén. Je to vydařený příběh, který neztrácí dobrodružství. Kniha je také velice čtivá. Stránky vám ubíhají ani nevíte jak. Ale kdybych si měla vybrat ságu, týkající se andělů, tak bych si vybrala Pád. Jinak ale doporučuji přečíst těm, kterým se líbil první díl. Jak už jsem zde napsala. Ten druhý je lepší.

11.11.2012 5 z 5

Arizona Arizona Eden Maguire

Mě se kniha líbila:) Jde o propracovanější příběh, než v prvním dílě. A hlavně by mě tedy nikdy nenapadlo, že viníkem této knížky, je zrovna ta postava, kterou autorka vybrala.

04.11.2012 5 z 5

Ohavná pila Ohavná pila Daniel Handler

Kniha se mi líbila, i přestože se děj omývá stále dokola. Akorát mě rozčilují věty typu: Milí čtenáři,
pevně doufám, že jste si tuto knížku nevybrali jako příjemné oddychové čtení před spaním. Jestliže ano, radím vám ze srdce, abyste na ni okamžitě zapomněli. Přijde mi to spíše komické, protože přesně proto jsem si tuto knihu přečetla. Jako oddychovou knihu před spaním.

27.10.2012 2 z 5

Oběť Oběť Andrea R. Cremer

Nejlepší díl z celé série! Akorát já jsem teda držela palce Renovi a ne Shayovi:D Z celé této série jsem zcela nadšená. Všechny díly se mi líbily, ale tento poslední předchozí dva zcela přebíjí. V tomto posledním díle je obsaženo tolik tragiky a smutných kapitol. Hlavně všichni ti umírající členi příběhu mě velice zaskočili a posmutněli. Je to opravdu vynikající série plná lásky, nerozhodnutí, smutku a hlavně vzpoury.

Vzpoura Vzpoura Andrea R. Cremer

Opět luxusní příběh.Nevím jestli lepší než první díl, ale o to nejde. Jde o to, že jsem byla knížkou úplně pohlcená a rychle jsem ji zhltla. Kouzelná knížka.

Smečka Smečka Andrea R. Cremer

Kniha je moc pěkně psaná. Úžasný příběh. Zhltla jsem jí jedním dechem. Hned na začátku jsem si oblíbila Rena. Obálka je naprosto fantastická.

Na útěku Na útěku Rachel Ward

Takže, co se týče příběhu, tak bych to nehodnotila zas tak špatně, ale to vyjadřování...
Neříkám, že se takhle občas také nevyjádřím, ale tato kniha je tím přímo plná. Lezlo mi to krkem, autorka zřejmě prožívala zvláštní období, když toto psala, jinak si to nedokáži odůvodnit. Jen tak ze zajímavosti jsem počítala, kolik stran je bez vulgárních výrazů a moc jich teda nebylo. Nejlepší z celé knihy je asi ta obálka, ta jako jediná nemá chybu.

21.09.2012 2 z 5