katadvoraku99 katadvoraku99 komentáře u knih

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Když zde čtu, co ostatní lidi ke knize píší, musím se opět lišit. Mně se kniha na tolik líbila, že se k ní ráda vrácím. Četla se mi tak dobře, že do tří dnů jsem měla knihu přečtenou a ihned si šla koupit další díl, proto knihu doporučuji přečíst. Každému se líbí něco jiného a velmi mě zklamalo, že jsem píšete recenze typu: Hodila by se na záchod místo toaletního papíru nebo bylo to tak hrozné, že jsem knihu málem pozvracela a mnoho dalších podobných komentářů. Nečekala jsem, že lidé mohou vůbec něco takového napsat, copak nestačí napsat třeba jen: Nelíbilo se mi to? Kniha mě příjemně potěšila, ale lidé, kteří sem psali recenze, zklamali.

23.01.2016 5 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Úžásná kniha, ráda se k ní vracím a vřele doporučuji!:)

S láskou Rosie S láskou Rosie Cecelia Ahern

Musím říct, ža tato knihla mně dlouho přitahovala až jsem si ji po 3 měsících vypůjčila od sestřenice, které se nelíbila. Ihned po příjezdu domů jsem knihu četla. Přečetla jsem 70 stran a cítila jsem pouze zklamání. Po 100 stránkách jsem ani nečetla vše, ale knihu jsem dočetla. Bohužel na mě byla zdlouhavá a upředňostňuji film. :(

23.01.2016 1 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

O knize jsem věděla, ale nikdy jsem netušila, co skrývá její obsah. Knihu jsem musela přečíst k maturitní zkoušce a po přečtení mi přirostla k srdci. Je to nejhezčí knížka co jsem kdy četla. Autor chtěl tímto dílem vyjádřit, jak to mají děti s dospělými těžké, zkrátka, že děti vidí vše jinak (dětskýma očima) a myslím si, že tímto dílem poznamenal budoucí generaci příštích staletí. Občas si knihu vezmu a prohlížím si obrázky nebo si pročítám útržky. Všem doporučuji!