Bytost na cestě Bytost na cestě komentáře u knih

Milostné hrátky ve staré Anglii Milostné hrátky ve staré Anglii Nigel Cawthorne

Velmi zajímavá a poučná kniha :-) ohledně sexu :-)

18.01.2012 4 z 5

Garfield povoluje opasek Garfield povoluje opasek Jim Davis

Stále nejlepší z nejlepších :-)

Garfield - tučná léta Garfield - tučná léta Jim Davis

Opět bezvadný díl plný vtipných stripů :-)

Garfield škvaří sádlo Garfield škvaří sádlo Jim Davis

Parádní díl Garfieldových stripů :-)

Stroncium Stroncium Jiří Kulhánek

Já tedy nevím, kde tu všichni berou, že je toto dílo slabší. Mě bavilo velmi, četla jsem ho několikrát a i když to není klasický styl, je to velmi podobné a kniha je velmi dobrá. Pochopila bych 4*, ale 3* a méňě? :-(

12.01.2012 5 z 5

Strážce noci Strážce noci Sanča Fülle

Poutavá a zajímavá kniha, od které jsem se nemohla odtrhnout. Jen mi to místy kazila jakási neuspořádanost příběhu, přeskakování dějových linií, až jsem se ztrácela :-( Ale přesto mě kniha velmi bavila :-)

08.01.2012 4 z 5

Příběhy pro potěchu duše Příběhy pro potěchu duše Bruno Ferrero

Moc hezké příběhy plné zamyšlení :-) Jen občas mi ty časté biblické výklady přišly přespříliš.

05.01.2012 3 z 5

Mlčení v růžovém Mlčení v růžovém Daniela Mičanová

Líbí se mi typický autorčin jazyk psaní :-)

22.12.2011 4 z 5

Je neskutečné, co se dělo a děje bez povšimnutí. Angelin příběh je hrůza, je mi ji moc líto a nedovedu si ani dostatečně představit, co musela prožít a stále prožívá.

17.12.2011 5 z 5

Garfield si dává do nosu Garfield si dává do nosu Jim Davis

Garfield si zde dává do nosu opravdu parádně ;-)

11.12.2011 5 z 5

Murphyho zákony pro nespavce Murphyho zákony pro nespavce Hana Primusová

Jako nespavec velmi dobře znám popisované pravdy a proto se mi knížečka líbila :-)

11.12.2011 4 z 5

Ježíšku, já chci plamenomet 3 Ježíšku, já chci plamenomet 3 * antologie

Ze začátku čtivé, ale s ubývajícími body za povídky ubývá a čtivost :-(

07.12.2011 3 z 5

Vyhlídka na věčnost Vyhlídka na věčnost Jiří Kulhánek

Ach!!! Slast, slast, slast! Já chci znova! Dokonalé! Sice jsem chvíli tápala, dokud vše nezačalo dávat smysl, ale mé pochyby byly mistrovsky rozvráceny a smysly potěšeny! :-)

03.12.2011 5 z 5

Modrý měsíc Modrý měsíc Laurell K. Hamilton

Tak mě Anita opět dostává, už dlouho jsem neměla možnost číst si jen tak přes den a kvůli knize se vyprdnout na vše ostatní. V půlce jsem se lehounce nudila, ale co následovalo, mi nastartovalo tep na hodně vysoko :-) Soft porno za půlkou knihy lehce přitvrdilo, až jsem přemýšlela, co že vlastně čtu :-D inu, vynikající, doporučuji! Rozhodně si takhle s Anitou rozumím víc, než když byla cudná "předsvatboune" nekromantka :-D

08.10.2011 5 z 5

Kocour, který pozoroval lidi Kocour, který pozoroval lidi Jeffrey Moussaieff Masson

Úžasná kniha! Pravdivá, hořká, krásná, bolestná i něžná. Je tam vše nádherně popsáno... O lidském chování ke zvířatům už před 10 000 lety. Jednoznačně mě chytla za srdce!

12.08.2011 5 z 5

Moje kočka Moje kočka Caroline Davis

Úžasná kniha. Ze všech knih o kočkách má tato jediná informace a rady k První pomoci, informace o nemocech a hlavně o stáří koček.

25.07.2011 5 z 5

Upíří chutě Upíří chutě Andrej Olegovič Beljanin

Skvělá kniha! Moc mě bavila :-)

23.06.2011 5 z 5

Radostné zaslíbení Radostné zaslíbení Jan Vrba

Krásná kniha plná hladivých básnických obratů!

16.03.2011 4 z 5

Magický zvěrokruh Magický zvěrokruh Petra Neomillnerová

Velmi povedená kniha! V mžiku přelouzkáno, čtivě napsáno a navrch s kozorožím humorem :-)

31.01.2011 5 z 5