Garfield si dává do nosu

Garfield si dává do nosu https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/1694/garfield-si-dava-do-nosu-1694.jpg 5 62 5

Garfield série

Pro všechny ty, kteří prošvihli první vydání, je tu druhý výtisk ilustrovaných příběhů kocoura, který pochopil, co je opravdový smysl života. Zažijte osvícení! Prožijte satori! Prostě další hody s oblíbeným Garfieldem. Čeká vás hromada lasaní, zkažené maso z ledničky toužící ovládnout svět, kurzy karate, nejroztomilejší kocour Nermal, veverky a další bestiality.... celý text

Kuža007
10.03.2023 5 z 5

Další skvělý díl Garfieldových komiksových stripů. Davisovy kresby a Garfieldův humor už přesně takové jak je známe i dnes. Nejlepší stripy:
"Jon: Myslíte, že mě ty černé brýle dělají záhadnějším?, Líza: Vy je nepotřebujete. - Jon: (v brýlích nevidí) Hele, krásko, kdy ti končí směna? - Líza: Právě jste požádal o rande věšák na šaty., Garfield: Možná, že tentokrát to vyjde."
"Garfield: Zrcadlo, zrcadlo, kdo je na světě nejkrásnější? - (zrcadlo praskne a rozletí se) - Garfield: Střepy, střepy, kdopak je..."
"Garfield: Odie! Neběhej za auty! Mohl bys přijít k úrazu! - Garfield: K úrazu? - Garfield: Hele, Odie! Támhle jede tatra, který si dělala vtipy z tvojí mámy!"
"Jon: Garfielde, to je moje sestřenice Jarka a její děti Táňa a Šimon. - Šimon: (batole, na Garfielda) Míč! míč! - Jarka: Slyšíte?! Šimonovo první slovo!, Garfield: A taky poslední!"
"(Garfield s Pookym přichází z deště úplně mokrý) - (Garfield nechal Pookyho osušit na stole, jde okolo Jon) - Jon: Neztrácej hlavu, Jone, musí existovat nějaké jiné logické vysvětlení, než že se plyšový medvídek počůrává."

trudoš
16.03.2021 5 z 5

„Dneska je pondělí, chytře přestrojené za úterý.“

jh666
11.12.2013 5 z 5

Garfield je prostě nej kocour na světě. U všech stripů se minimálně uchechtnete a u víc jak poloviny se rozesmějete na celé kolo. I když mě trochu děsí, že v některých stripech jsem se poznal.

studentik
16.01.2012 5 z 5

Velmi jsem se nasmál! :'D

Bytost na cestě
11.12.2011 5 z 5

Garfield si zde dává do nosu opravdu parádně ;-)