karlos7742 karlos7742 komentáře u knih

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Napínavé s dávkou ironie a humoru. Dvě věci mě štvali: nelogické jednání Wolfa a otravná novinářská lůza, jako ve většina detektivek.

18.09.2023

Pavouk Pavouk Lars Kepler

Bohužel, nemohu jinak než odpadové hodnocení. Keplerovky byli moje slabost do Písečného muže a Stalkerem to měli ukončit. Od dalších dílů to jde totálně do hajzlu a to nemluvím pouze o fantastické nesmrtelnosti Jurka. Z Joony jste udělali fetáka opia a ze Ságy nesvéprávnou a hloupou k tomu. A to že Keplerovi nechali vyvraždit známé lidi z ostatních dílů, si bohužel moc nepomohli. Takže Pavoukem definitivně s autorskou dvojicí končím. Většina autorů o psychopatech nechť si berou příklad z Chrise Cartera, ten jediný si umí držet nezaměnitelný a originální styl svých příběhů.

24.10.2023 odpad!

Dívka, která si říkala Tuesday Dívka, která si říkala Tuesday Stephen Williams

Super oddychovka, od začátku až do konce vám nedá vydechnout neúprosná akce. Krátké kapitoly vyprávěné z obou stran. Tuesday jsem fandil od samého začátku, sympatická holka.

27.09.2023 5 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Po nenávisti sem si říkal že Carter nedokáže stvořit někoho šílenějšího než Lucien Folter, ale spletl jsem se. Tohle byla jízda

18.09.2023 5 z 5