kannibal28 kannibal28 komentáře u knih

Pruhované beštie Pruhované beštie Radovan Dunaj

pamatám na túto udalosť muselo to byť strašné pre tých zučastnenych len škoda že autor sa ispiroval týmto masakrom a neopisal stručne ako to bolo v skutočnosti

16.11.2015 3 z 5

Synové světla a synové tmy: Svědectví nejstarších biblických rukopisů Synové světla a synové tmy: Svědectví nejstarších biblických rukopisů Stanislav Segert

mna táto kniha dosť sklamala ale aspom som sa dozvedel niečo nové o esejcoch nevedel som že boli až taký nabožensko založeny.

06.11.2015 2 z 5

Na hranici života a smrti Na hranici života a smrti Raymond A. Moody

kniha je viac životopisom ako príbehmi ludí z druhého brehu čakal som od nej viac. život po živote neprekonala ale prečitať sa dá

24.09.2015 3 z 5

Chelsejské vraždy Chelsejské vraždy Lionel Davidson

začiatok celkom dobrý stred ma najviac zaujal a koniec dosť slabý

18.09.2015 3 z 5

Svet v ktorom žijeme AMERIKA Svet v ktorom žijeme AMERIKA * antologie

pokračovanie zemepisu

13.09.2015 3 z 5

Posledné záhady sveta Posledné záhady sveta Roland Gööck

dobrá knižka je jedna s prvých čo som si dávno kúpil

09.09.2015 4 z 5

Nádherná planéta Nádherná planéta Michail Michajlovič Čulaki

podla názvu som čakal niečo uplne iné nejaké zajujimavé sci-fi ale sklamal som sa bola to knižka o zakomplexovanom lekarovi ktore nemalo nič spoločne zo sci-fi . Začiatok ma celkom zaujal ale čim dalej ma to bavilo menej a menej davam 2 body

04.09.2015 2 z 5

Červená šatka, biely mak Červená šatka, biely mak Jozef Horák

niečo hrozné kriminalka o poškodených steblách maku ešte že to bolo také kráike ale už nikdy viac

26.08.2015 odpad!

Svet v ktorom žijeme EUROPA Svet v ktorom žijeme EUROPA * antologie

celkom zaujimavo robeny zemepis

15.08.2015 3 z 5

Rozlúčka s peklom Rozlúčka s peklom Tvrtko Vujity

smutné príbehy madarských ludí ktoré nedopadli všetky dobre, A čo sa týka autora myslel som že je niekde s bývalej juhoslávii a on je madar.

06.08.2015 4 z 5

Kruté vášně římských císařů Kruté vášně římských císařů Vladimír Liška

Dobrá kniha len troška viac krvi som od nej čakal názov tomu hovoril. DO teraz som si myslel že nero a caligula boli najvatši tirani rímskych čias ale v tejto knihe boli o mnoho horší niektorí panovníci

24.07.2015 5 z 5

Aby svědek nepromluvil Aby svědek nepromluvil Milena Brůhová

na svoju dobu dobrá kriminalka sj ked dosť krátka

07.07.2015 4 z 5

Syn mafie Syn mafie Sandra Harmonová

dobre napisaná kniha ktorá sa oplatí prečitať

21.06.2015 4 z 5

Každému, čo jeho je Každému, čo jeho je Leonardo Sciascia

čakal som od tejto knihy o mnoho viac ale bolo to o ničom čitanie škoda si kaziť oči touto knihou

10.06.2015 odpad!

Světový almanach Světový almanach kolektiv autorů

niečo som prečítal niečo prelistoval dalo sa vtom niečo najsť hlavne historia 2 svetovej vojny a športove udalosti aj ked už dávno neplatne rekordy to bolo asi všetko čo ma jakž takž zaujalo dávam 2 body

03.06.2015 2 z 5

Liečiteľ Liečiteľ Antti Tuomainen

Túto knihu som kúpil ked bola akcia 3 za 2 tak že ju mám v podstate zadarmo ale radšej som si mal vybrať niečo lepšie. Ako toto má byť kniha roku to čo potom tí ostatný fíni písali? absolutne nezaujimavý dej od prvej stránky až do konca ledva som to dočital ešte že to bolo také krátke torálna nuda

30.05.2015 1 z 5

Stopy dymu Stopy dymu Rebecca Cantrell

kniha ma na začiatku nebabila vobec časom sa to trošku zlepšilo.Príbeh o Esesakoch som si predstavoval trošku viac krvave ale chybalo mi to tam

24.05.2015 3 z 5

67 rád ako dobre spať 67 rád ako dobre spať * antologie

útla knižka obsahuje rady len neviem či mi pomožu

28.04.2015 3 z 5

Škaredí Škaredí Scott Westerfeld

čakal som viac od tejto knihy dosť velke sklamanie

14.04.2015 3 z 5

Nabarvené ptáče Nabarvené ptáče Jerzy Kosiński

autor určite nechcel očierniť svoju krajinu len napísal to čo zažil. muselo to byť stašné

04.04.2015 4 z 5