kannibal28 kannibal28 komentáře u knih

Tigrova žena Tigrova žena Téa Obreht

velmi čudná kniha od ktorej som očakával o hodne viac a hlavne čosi inšie, NEVIEM čI JE Emir Kusturica aj spisovatel ale táto spisovatelka bola určite ním ovplivnená.

02.08.2016 1 z 5

Po stopách Martina Bormanna Po stopách Martina Bormanna Lev Alexandrovič Bezymenskij

som myslel že budeme trošku viac pátrať po martinovi bormanovi

20.07.2016 2 z 5

Bosoráctvo a čierna mágia Bosoráctvo a čierna mágia Angus Hall

Po dlhej dobe som si prečítal znova túto knihu a znova ma bavila aj ked som si myslel že to už nebude ono dávam plný počet

06.07.2016 5 z 5

Zjavenia Zjavenia Erich von Däniken

trochu iný daniken jak sme zvyknutí ale samozrejme aj tu nezabudol spomenúť mimozemšťanov

28.06.2016 4 z 5

Tajomstvá Paríža 1 Tajomstvá Paríža 1 Eugène Sue

dobrý historický príbeh aj ked na mna hrozne dlhý ale stojí za prečitanie

16.06.2016 5 z 5

Strašiak Strašiak Michael Connelly

kniha bola dlhá a nezáživná uvidím ešte si niečo prečitám od tohto autora a ked ma nezaujme tak asi mu už šancu nedám

07.06.2016 2 z 5

Sibyla: veštby na rok 2000 Sibyla: veštby na rok 2000 neznámý - neuveden

asi hrešiť sa tu nemože tak to poviem takto po main kampf je to asi sruhá najvačšia sprostosť akú som čítal v podstate je to skrátena biblia a také proroctvé čo sa stalo to viem aj já celé je to o ničom škoda si na tom oči kaziiť

26.05.2016 odpad!

Na predmestí Barcelony Na predmestí Barcelony Juan Goytisolo

od tohto autora už asi nebudem čítať nič nie je pre mna zaujimavý a píše dosť nudné knižky keby tam nebol šrapnel tak to asi ani nedočitam

24.05.2016 2 z 5

Netvor z temnot Netvor z temnot Duane Swierczynski

zaujimavý nápad s tima videami aj ked mi niekedy nepasovalikniha ma trošku sklamala lebo pod čislom 26 som si predstavoval dosť surovu brutalitu tak že taky slušný priemer

17.05.2016 4 z 5

Slovenské báje Slovenské báje * antologie

slabé bájky absolutne nezaujimavé a vela ich bolo a ešte aj niektoré sa dosť podobali.

24.03.2016 1 z 5

Poselství Mayů 2012. Skonání věků a nový začátek Poselství Mayů 2012. Skonání věků a nový začátek Walter-Jörg Langbein

kniha sa mi lubila aj ked som už podobnych kníh čital vela

19.03.2016 5 z 5

Panenka Panenka Ed McBain

Klasická detektivka z 87 revíru

10.03.2016 4 z 5

Kdo postavil Měsíc? Kdo postavil Měsíc? Christopher Knight

zasa sámé dohady nič neni na 100 percent ale čitalo sa to dobre zrozumiteľne

03.03.2016 4 z 5

Chlapec v kufri Chlapec v kufri Lene Kaaberbøl

knižka celkom dobrá až na ten záver, ten sa mi moc nelubil rak že dám 3 hviezdičky

23.02.2016 3 z 5

Bikini Bikini Janusz Leon Wiśniewski

tu dole niekto píše že od 100 strany sa tu toho deje strašne moc no u mna po stej stranke dosť velká nuda podla mna nič zaujimave sa tam nedialo mna to bavilo od začiatku do strany 100 a potom konic ked došli na bikiny. A čo sa týka prekladatela asi je slovanista lebo na miesto modrej spomínal belasú farbu.

14.02.2016 2 z 5

Turecké záhady Turecké záhady Arnošt Vašíček

čo dodať nošti znovu nesklamal

27.01.2016 4 z 5

Spása templářů Spása templářů Raymond Khoury

čo dodať dosť zdlhávé aj ked v celku zaujimavé

20.01.2016 4 z 5

Dejepis pre 1. ročník gymnázia Dejepis pre 1. ročník gymnázia Tomáš Jílek

celkom zaujimavé čítaniezaspominal som si na školské časy a dozvedel som sa aj pár nových vecí čo som o svojom rodnom meste ani nevedel

20.12.2015 4 z 5

Vzpomínky na minulost Vzpomínky na minulost Klaus Aschenbrenner

kniha docela dobrá

08.12.2015 4 z 5

Svět šamanů Svět šamanů Piers Vitebsky

celkom zaujimavé čitanie až na tie malé pismenká

29.11.2015 3 z 5