Zjavenia

Zjavenia https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/36261/zjavenia-36261.jpg 4 15 2

Javy, ktoré vzrušujú svet. Autor sa dlho zaoberal otázkou zjavení, zázračných vyliečení, vízií, stigmatizácie. Navštívil veľa pôtnických miest, jasnovidcov a zozbieral bohatý dokumentačný materiál o zázrakoch a tajomstvách, ktoré veda doteraz uspokojivo nevysvetlila. Po 10 rokoch príprav napísal knihu, ktorou sa pokúša objasniť tieto záhadné javy. Vyslovil hypotézu o bohoch-kozmonautoch, vzdialených inteligentných bytostiach z vesmíru, ktorí nezvyčajným spôsobom komunikujú a mimoriadne nadanými jednotlivcami pomocou obraznej telepatie. Títo "príjemcovia tisícročia" vedia zrealizovať ich vnuknutia, čím vlastne umožňujú pokrok ľudskej civilizácie.... celý text

Duchovní literatura Náboženství Záhady
Vydáno: , Práca

Erscheinungen, Phänomene, die die Welt erregen , 1974

veronika5179
25.02.2023 4 z 5

Daniken nám zde představuje jeho pohled na známá zjevení svatých, zajímavé, ač ne se vším mohu souhlasit. Každopádně osvěžující a překvapivý pohled na věc, která určitě stojí za přečtení.

kannibal28
28.06.2016 4 z 5

trochu iný daniken jak sme zvyknutí ale samozrejme aj tu nezabudol spomenúť mimozemšťanov

Kniha Zjavenia je v