kajaV kajaV komentáře u knih

Selekce Selekce Kiera Cass

Knihu jsem četla asi po čtvrté, sice to patří mezi moje srdcové záležitosti, ale občas mi některé scény připadaly až moc cringe. Možná je to tím ze jsem trochu čtenářsky pokročila, ale pořád mám ten příběh hrozne rada a doufám ze se dočkáme i seriálového zpracování. :)

09.04.2021 5 z 5

Hříšní světci Hříšní světci Emily A. Duncan

knihu bych rozdělila na třetiny:
1/3 pomalý rozjezd, byla jsem docela zmatená z toho světa a těmi novými pojmy

1/2 četlo se to skvěle, stránky ubíhaly, opravdu tato část knihy bylo na 5 hvězdiček

3/3 konec takový nemastný neslaný, bylo mi vlastně úplně šumák co se s hlavními postavami stane

V půlce knížky jsem byla rozhodnutá, že jí dám opravdu vysoké hodnocení, ale konec vše změnil. Musím říct, že jsem dost zklamaná. A opravdu si musím promyslet jestli se v budoucnu pustím do dalších dílů.

18.03.2021 3 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Hned se zařadila mezi mé nejoblíbenější knížky vůbec.
Srdcervoucí příběh, který vás chytne od první stránky.

02.03.2021 5 z 5

Krvavé ostří Krvavé ostří Sarah J. Maas

Navrácení do Celeaininy minulosti bylo skvělé. Většinou dodatkové knížky moc nemusím, ale tohle v celé té sérii mělo smysl. Tuhle knížku jsem četla po třetím díle a musím říct, že si moc nedokážu představit, že by jsem touto knihou začala. Myslím, že by mi trvalo dlouho než bych zorientovala.
Všechno to najednou dávalo smysl, všechny ty narážky na události co tahle kniha vysvětluje. Pecka.

21.02.2021