Kačison Kačison komentáře u knih

Naprosto skvělá kniha, přečteno za večer. Marek Dvořák je úžasný člověk. Kniha formou rozhovoru je velmi dobrý koncept.

15.11.2023 5 z 5

V kleci V kleci Ellison Cooper

Našla jsem novou oblíbenou autorku. Kniha mě hodně bavila, byť jsem tušení o pachateli měla asi v půlce. Plně zvratů, oblíbila jsem si především Vika. Hned jdu číst další knihu v pořadí.

08.04.2023 5 z 5

Znamenitá mrtvola Znamenitá mrtvola Agustina Bazterrica

Hm, tak neee... Nedočetla jsem. Skončila jsem za půlkou. Zjistila jsem, že vlastně nevím, proč to dál čtu, protože vlastně moc nevím, o čem ten příběh je. Co je posláním. Nijak mě postava hlavního hrdiny neupoutala. Asi tak...kdybych si tu knihu koupila, tak budu naštvaná.

15.02.2023 1 z 5

Dům na samotě Dům na samotě Michaela Klevisová

Jo tak tahle kniha mě bavila asi nejvíc. Četlo se samo.

08.11.2022 5 z 5

Ostrov šedých mnichů Ostrov šedých mnichů Michaela Klevisová

Mám u této autorky prostě problém s těmi rozvláčnými začátky, popisem postav, všeho možného...než se člověk prokouše k samotnému zločinu a pak to začne brát spád. Tato kniha mě však zaujala méně, než ostatní. Ale i tak je to dobrá poctivá česká detektivka.

31.10.2022 3 z 5

Zlodějka příběhů Zlodějka příběhů Michaela Klevisová

Moje první kniha od této autorky. Klasická, poctivá české detektivka. Jediné s čím mám drobný problém - polovina knihy vlastně popis lidí, situací všeho, samotný čin se stane zhruba v polovině knihy. Je to jiný styl, ale dobrý

31.10.2022 5 z 5

Knihu jsem přečetla za jeden den, čte se úplně sama. Jsem fanynka p. Mareše a dozvěděla jsem se spoustu informací. Jednoznačně mohu doporučit někomu, koho zajímají kriminálky a reálné vyšetřování.

31.10.2022 5 z 5