Jungkookie Jungkookie komentáře u knih

Sádlonoška Sádlonoška Alena Čálková

Smát se? Nebylo čemu. Myslela jsem, že má tak 38 když furt fňuká, jak jí ujel vlak ..a ne jen 27...no nudný prázdný a trapný s tím vnucováním děcek jako jedinýho důvodu žití...pruda.

14.12.2021 odpad!

Brusinky Brusinky Barbara Nesvadbová

Jedna star za kresbičky, ale jinak...proč ze sebe pořád tyhle typy ženských dělají co největší čuby, že jako měly tuny chlapů atd? Nevím nepochopím ale baví mě ten neustálé brekot tam některé. Pokud se pořád chovají jako ufňukaný slepice, není divu že chlapi ošustí a opustí, že? Hehe. Ok přestala jsem číst tam, kde ležela v posteli při focení s gayem a on jí pak ve výtahu říká, že měl co dělat, aby se mu nepostavil. Uhm teplýmu nad babou nikdy, od toho ta jiná sexualita právě je, no ale když někdo píše o tom, že má 12 nabídek k sňatku tak co čekat žejo...odpad fakt. Vždycky ze sebe dělaka štětku takže v reálu nejspíš dost nuda.

20.12.2021 1 z 5

Falešný román Falešný román Magdalena Mintová

No měli jste pravdu...o ničem.

20.12.2021 odpad!

Nahá před Bohem lásky Nahá před Bohem lásky Markéta Nocourová

Nocourová? Vzhledem k tomu, že to dělá s každým cizím kdekoliv, tak bych řekla že je Coura dost velká. V nějakých 22 hra na Samanthu nebo co??
Jinak otřes.
Konec každé "své" kapitoly JAKO NA POHŮDKU??
HNUS!!! Tohle musel psát retard.

16.12.2021 odpad!

Nové nápady laskavého čtenáře Nové nápady laskavého čtenáře Michal Viewegh

Odporné.

16.12.2021 odpad!

Matky i milenky Matky i milenky Judy Blume

Takové nijaké, suché, staré...

15.12.2021 1 z 5

Hubená mrcha Hubená mrcha Rory Freedman

Odporně psané a ještě vyloženě doporučující být po zhubnutí stejně hnusná...to by se mělo zakázat, a ne vydávat.

15.12.2021 odpad!

Kto je to dievča? Kto je to dievča? Alexandra Potter

Neskutečně vytáčecí pipka a je zvláštní, že nikoho neštve i chybný překlad. ( V cz verzi je to KDE je ta holka)
Prostě o ničem.

14.12.2021 odpad!

Rande aneb měsíc lásky s nepřetržitou kocovinou v zádech Rande aneb měsíc lásky s nepřetržitou kocovinou v zádech Iva Roze (p)

Dočetla jsem po "Když jsem chtěla mít milence, měla jsem milence. Když jsem chtěla partnera, měla jsem partnera. Jestli existuje něco jako vrchol ženské emancipace, tak jsem musela být kur.wa blízko." (Str.12)
Mám dost no. Dámička si o sobě očividně dost myslí, ale výsledek je o ničem. Prázdno nula nula nic.

12.12.2021 odpad!

Všechny barvy duhy Všechny barvy duhy Yvetta Bartoňová

Nikdo z děcek u přijímaček nedal najevo nelibost když se vrhla k tomu bohémovi z komise, že díky tomu byla přijata? Tak určitě...
Roztáhnout nohy mu hned nemusela no ale jasný, to by pak neměla nad čím fňukat žejo.
Hm nevím, takový suchý.

21.12.2021 1 z 5

Věčné mládí Věčné mládí Alix Girod de l´Ain

43 a 48 let proboha...ne 70+... Ta kniha je hysterická a řeší kraviny.

19.12.2021 1 z 5

Deník postarší prvorodičky aneb Jak se žije mamosaurům Deník postarší prvorodičky aneb Jak se žije mamosaurům Judith Newman

Hnus. X dní má její pes na srsti přilepený dudel a ona si nevšimla?!
A co chtěla říct tím BAZILIONEM PŘÍPADŮ nevím, asi si to spletla s bazaliomem, jistým typem rakoviny kůže. (Nebo snad bilionem? Nevím ale v krátkém ani dlouhém systému nic takového není). Hnus. Nesnáší děcka, přesto je "chce" a když je teda má, se.ou ji.
K.áva. Kdesi říká o tom svým nahrblým dědovi-manžovi:nikdy jsme nežili spolu, je to tak divný? Jednak to divný je a druhak kecá, v knize přece píše že se od ní kvůli dvojčatům odstěhoval...takže co slovo, to lež.

17.12.2021 odpad!

Láska, duše a francouzská kuchyně Láska, duše a francouzská kuchyně James F. Twyman

Je to na jednu stranu plný namyšlenosti ohledně dokonalýho vaření a filosofie všeho, na druhou to začíná fňukáním hned na začátku a přitom vůbec není proč, ani spolu nechodili proboha...takže ne, tohle mě nepřesvědčilo.

16.12.2021 1 z 5