Věčné mládí

Věčné mládí https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/309302/vecne-mladi-sle-309302.jpg 2 12 4

Je věčné mládí opravdu to po čem toužíme? Mládí je jako virus, který napadá současnou společnost. Být mladý se vyžaduje v profesi i v soukromém životě. Když hrdinka Alice zjistí, že ona a její manžel začínají vypadat jako „přátelé rodičů“ za jejího dětství, vyděsí se a okamžitě nastolí omlazovací kúru. Předepíše sobě i manželovi posilovnu, dietu, psychologický koučing, změnu šatníku, změnu slovníku… Zkrátka se musí radikálně omladit. Zakrátko si všichni všimnou, jak se dvojice změnila, ale je tato honba za…... celý text

Jungkookie
19.12.2021 1 z 5

43 a 48 let proboha...ne 70+... Ta kniha je hysterická a řeší kraviny.

inkap
05.11.2018

Nevím, zda je to překladem, ale vůbec se to nedá číst. Myšlenka zajímavá, ale to je vše. Knihu jsem jako nezajímavou odložila.

veru_nedvedova
27.03.2017 2 z 5

Vůbec jsem se nemohla do knihy začíst a ke čtení jsem se musela vyloženě nutit. Jediné, co se mi na této knize líbilo, byla obálka.

Ladiva
26.10.2016 3 z 5

Milá a vtipná kniha, s ktorej hrdinami sa skôr stotožní stredná generácia. Duša je mladá, ale telo neúprosne starne a vy ste valcovaní predstavou, že úspešní môžu byť iba tí mladí, krásni a sexy. Kniha sa číta príjemne, v strede sa mi zdala trochu rozvláčna, ale záver bol svieži a vtipný. A je pravda, že životné skúsenosti a charizma môžu byť viac ako tvár bez vrások a vypracované telo.

Alix Girod de l´Ain
francouzská, 1965