Julli Julli komentáře u knih

Malá ručka Malá ručka Susan Hill

Jako milovník duchařských příběhu jsem po ní hned sáhla. Moc mě nebavila. Nápad dobrý, ale to je tak všechno. Kdyby autorka raději více popisovala děj, než okolí takhle podrobně. Kdyby měla více stran, asi bych ji ani nedočetla.

17.09.2016 1 z 5

Kouzelná truhlice Kouzelná truhlice Ellie Boswell (p)

Tuhle knihu jsem přečetla za jediné ráno a musím říct, že se mi četla daleko lépe než zbylé díly

27.10.2016 5 z 5

Čarodějka z Turlinghamu Čarodějka z Turlinghamu Ellie Boswell (p)

Knížka se mi moc líbila. Přečetla jsem ji někdy v páté třídě a do nedávna jsem vůbec netušila, že jsou další díly.

27.10.2016 4 z 5

Hra lží Hra lží Sara Shepard

Začátek mě opravdu zaujal a navnadil na další stránky, ale čím víc jsem se blížila ke konci, tím míň jsem chtěla číst dál. Podle mě tam bylo moc názvů, jako například: značky bot, aut, jídla, kosmetiky, názvy obchodů... Ale určitě si přečtu další díl.

27.10.2016 3 z 5

Krvavý trůn Krvavý trůn Lucie Fidlerová

Stejně jako první díl, perfektně napsané, čtivé a ...krátké. Ten konec vlastně ani nebyl konec. Doufám, že bude další díl.

27.10.2016

Dračí znamení Dračí znamení Lucie Fidlerová

Velmi pěkná knížka. Autorku moc obdivuju, napsat knihu v patnácti není nic neobvyklého, ale napsat v patnácti dobrou knihu, to je neuvěřitelné.

27.10.2016 5 z 5

O lidech a psech O lidech a psech * antologie

Některé povídky jsem nedočetla, jiné jsem vůbec nečetla, pár jsem četla a ve finále se mi nelíbilo vůbec nic. Radši nebudu hodnotit. Já mám psy hodně ráda a u téhle knihy jsem je čekala a ono ne, to jsou více i v knížkách, kam nepatří.

27.10.2016 1 z 5

Čarověník Čarověník Marie Rejfová

Hodně dobrá knížka. Příběh byl čtivý, sice to občas bylo trochu zdlouhavé, ale jinak dobré. Knihy od českých autorů mě normálně moc nebaví, ale tohle překvapilo. Taková hezká pohádka.

17.10.2016 5 z 5