Kouzelná truhlice

Kouzelná truhlice https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/243359/mid_kouzelna-truhlice-YHH-243359.jpg 4 26 3

Čarodějka z Turlinghamu série

< 4. díl

Další turlinghamské dobrodružství začíná! Teď, když už všichni vědí o přátelství Sophie a Katy, hrozí děvčatům nové nebezpečí. Ve škole se najde kouzelná truhlice a začnou se dít zvláštní věci. Dívky jsou přesvědčené, že pokud budou držet spolu, překonají cokoli. Katy se ale zničehonic začne chovat divně, je jako vyměněná a zanevře dokonce i na Sophii. Vyřeší dívky záhadu kouzelné truhlice a překoná jejich přátelství kouzelné nástrahy?... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

Box of Tricks , 2013

any333
26.01.2018 5 z 5

Tak už jsem asi vyrostla i z téhle série, protože se mi najednou zdá neskutečně předvídatelná. Například ta nová studentka a nebo vysvětlivka Katyina chování. Překvapil snad jen lišák a tuším to dobře, že i když se na konci stkví nápis Epilog, bude série ještě pokračovat? Pokud ano, jsem si jistá, jakou zápletku si autorka zvolí.
Každopádně to pro mě bylo oddechové čtení s velkými písmeny, co zabere maximálně ty dvě hodinky s přestávkou na svačinu. Ale zase, kde jinde bych se mohla potkat s tak nevinnou formou čarodějnictví?

Julli
27.10.2016 5 z 5

Tuhle knihu jsem přečetla za jediné ráno a musím říct, že se mi četla daleko lépe než zbylé díly

Vianescee
16.08.2015 3 z 5

Řekla bych průměrná kniha. Taková dětská oddychovka, i když předchozí 2 díly mě zaujaly více. Příběh byl poněkud předvídatelný a některé postavy přehnaně idealizované. Pěkná kniha a do dalšího dílu se nejspíš pustím taky, pokud vyjde.

magie

Ellie Boswell (p)